Praktický dětský lékař a pro dospělé
č.d. 84, Harrachov

Idiot s diplomem! Před záchranou života dá raději přednost svému obědu a odkáže na číslo rychlé služby. Nikdy ho už nechci potkat, v zájmu jeho zdraví!!Jii

Jsem rád, že jsem od něho odešel. Měl jsem pracovní úraz s viditelnými podlitinami a škrábanci na nohách. Že to prý přes víkend vyležím a pak mohu jít v klidu do práce. Vzhledem k tomu, že moje práce obnáší celí den chození,tak jsem si vybral tejden dovolený abych se trochu zotavil. Takže po této zkušenosti od něho co nejdále!!!! Arogantní přístup k pacientům.

příjemný a citlivý přístup, naslouchá a ochotně pošle na vyšetření. Není pro něj problém stavit se u pacienta doma, je-li to nutné. Doporučuji.

Doktorem je jen proto, že nikdo jiný v Harrachově není. Vede si svůj monopol a podle toho to taky vypadá. Arogantní přístup, s pacienty neumí jednat apod. NEDOPORUČUJI a pokud máte své zdraví rádi, raději dojíždějte do okolních měst.

Skvělý lékař,velmi citlivý a ochotný :-) je to náš rodinný pan doktor již 12let a jmáme ho moc rádi,jsme s jeho péčí velmi spokojeni.

Zatím na mne pan doktor udělal velmi dobrý dojem. Vše se zájmem mi ochotně vysvětlil. Moje původní MUDr. byla strašná a neochotná. MUDr. Soukupa mohu doporučit.

nevím jak nyní, ale chodila jsem k němu jako dítě, později se svými dětmi a nemůžu si stěžovat, naopak mi jeho péče nyní chybí..kdykoli se něco dělo, přijel ochotně až domů buď přímo on, nebo jeho žena a to i v nočních hodinách. vždy vše řádně vyšetřil a nic nepodcenil, dokonce i včas diagnostikoval synovi sníženou imunitu, kdy nám pak píchal imunoglobulin v jeho ordinaci, abychom nemuseli jezdit až do jabloncena imunologii. zrovna dnes jsem změnila lékaře, neb pan doktor soukup nám nasadil vysokou laťku a já marně hledám alespoň trochu podobnou kvalitní péči pro své děti jako se nám dostávalo právě od něj.

Nikdy jsem se nesetkala s horším přístupem.Když požádáte o kartu,tak vam ji rok nedá a do očí vám tvrdí, že ji poslal, že ji momentalne nemá,nakonec ,že jste k němu asi nikdy nechodili.Nedoporučuji!!!!!!

Arogantní,nerlidsský přístup,nepošle na odborné vyšetření dokud není zle nebo pozdě,nebere názory pacientů.Má svoji pravdu