Praktický lékař stomatolog
Hlavní třída 11, Šumperk

Nejlepší pan doktor pod sluncem! Nikdy žádný problém, díky němu jsem se přestala zubařů bát a stal se mi vzorem. I díky němu jsem vystudovala obor dentální hygiena, takže panu doktorovi obrovský DÍK! Zuby mám jakperličky.:-)

F R A J E R... Nepopsatelně úžasnej lékař... Vždy s úsměvem pomůže a poradí... Hlavně se nebojí žádného zákroku... :)

je boží

super

Jsem u MUDr. Skácela již několik let a mohu jej jen chválit. Příjemné vystupování a jeho odbornost to jsou jeho přednosti.Dnes se díky němu k zubaři chodit nebojím a navíc mu důvěřuji i v postupu a metodě jak zub léčit.

Na pana doktora nemůžu říct nic než chválu, preciznost, bezbolestnost, nové technologie, vstřícnost.

kovacs

Připojuji se k superlativům uvedeným výše. Chodíme k němu celá rodina (vč. dětí). Naprostá spokojenost.

nejlepší zubař, velice pečlivý, nic nebolí, důležitější než vrtání je u něj PREVENCE!!!

Codíme k němu celá rodina již dlouhá léta. A nemůžeme než dát 1***. Opravdu na úrovni, pečlivý, přívětivý, schopný, vše vysvětlí a hlavně pomůže! Děkujeme!