Dvořákova 75, Přerov
MUDr. Jiří Selucký, nemocnice Přerov, ortopedické oddělení

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Můžu potvrdit a doplnit předcházející hodnocení, MUDr. Selucký byl ochotný pustit se do operace, kterou jinde odmítli provést, protože věk pacientky - tehdy 86 let - představoval opravdu velké riziko. Bez této operace by strávila zbytek života na invalidním vozíku. Opravdu vřelé díky.

Rok po reoperaci kyčelního kloubu moje 87. letá tchyně opět chodí a někdy se i zapomíná opírat o hůl. Prvotřídní a 100% profesionální výkon i přístup pana primáře a jeho týmu. Velice děkuji a vřele doporučuji.

Velké díky zato že chodím.

nej

Pan doktor je velký profesionál. Svou práci dělá zodpovědně a spolehlivě. Nedám na něj dopustit!

Znám pana primáře jako člověka a musím říci,že je super a lidský.
Hodně zdaru a uspěchů do dalších let
Jana Švagrová

Příjemný člověk ktery vi co děla!!!!Bez-bolestně odstranuje vodu v koleně:-)

Já mám s p. prim. Seluckým dobrou skušenost. Před 2lety sem hom požádal o sokromný názor po lázních a tep kolene. Napsal sem mu email a rychle odepsal a povval mě na ambulanci k vyšetření.Vše proběhlo hladce a vpohodě a jeho přístup z mého hlediska beru jo profesiála,kdybych dal na něj ,tak bych byl už po REOPERACI a ne jak ted, čekám tři roky a nic. takže určitě doporučujii

Bezkonkurenční lékař. Jeho ordinaci jsem navštěvovala v Kyjově a jezdím i do Přerova. V roce 2002 jsem podstoupila totální endoprotézu kyčelního kloubu a díky péči v nemocnici v Přerově a následné rehabilitaci v Jevíčku, dnes ani nevím, že bych kdy jaké problémy měla. Děkuji jemu i jeho týmu lékařů za vzornou péči i při následných kontrolách, na které pravidelně dojíždím.

Je fakt dobrej.