Gynekologická ambulance
Zahradní 49, Kolín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pan doktor je velice dobry ackoliv par vyhrad bych asi mnela jinak je opravdu vynikajici muzu doporucit

K panu Šedivému chodím již 7 let.Nikdy jsem žádný vážný problém neměla,ale když jsem se něčeho obávala VYŠETŘIL-VYSVĚTLIL A PORADIL.Nikdy se mi nestalo,že by mě nějak odbyl,nebo byl nepříjemný.Sama za sebe si ztěžovat nemůžu.

Slovy nelze vyjádřit odbornost a kvalita pana doktora,vše tu už bylo napsáno.Připojuji se ke kladům aktuálně.Během běžné prohlídky - všechny byly vždy jemné a bezbolestivé(taktéž zkušenosti i mých dvou dcer,dnes 25 a 18 let,které je u něj od počátku jako slečny beze strachu absolvovaly,kamarádek,těhotných,...). ,mi odhalil včas přesnou diagnozu.Smeká před ním klobouk i tým dalších odborníků,kteří mě před týdnem následně operovali.Profesionálního a lidského přístupu si u něj moc vážím. U sestričky též,je vždy usměvavá,ochotná,milá,..oba sluníčko a anděl v jednom.Přeji jim jen to nejlepší i v osobním životě.Vřele doporučuji!!! J.Pomichálková

Pan doktor je ten nejlepsi. Od zacatku mily a prijemny i sestricka,prohlidky nebolestivy no parada a v mem tehotenstvi ktere se zjistilo hned na zacatku,dela uplne vsechno jen aby mi miminko jen rostlo a bylo zdrave :-) takze vzdy jen doporucuji a chvalim! Doporucuji i pro zacinajicí slecny,ja byla od svych 14let s panem doktorem jen a jen nadmiru spokojena,hlavne se ho nemusite bat devcata,pokud budu mit holcicku,pan doktor bude mit dalsi spokojenou pacientku!!!

Panu doktorovi vděčím za život a tímto i děkuji,nebýt jeho pečlivosti tak nevím....Šlo o hodiny a vše dobře dopadlo.Sestřička milá hodná-není co dodat !!!Jen DĚKUJI a doporučuji.

s panem doktorem jsem velice spokojená, chodím k němu již několik let (cca 8 let), nedokážu si představit, že by u někoho něco zanedbal, mě se vždy vyptává na důležité věci, teď již chodím na pravidelné prohlídky, ale když jsem jednou nepřišla po půl roce na pravidelnou prohlídku, sestřička mi volala - měla jsem skluz, protože jsem to zaflákala, pan doktor mi zjistil problémy s čípkem a díky jejich péči a rychlému zásahu vše dobře dopadlo, jsem za něj ráda..

Pan doktor není vůbec příjemný, z vlastní zkušenosti, dokud člověk nemá problém dobrý, ale jak nějaký problém nastane, řešení se dlouze táhne a on na nic nespěchá. Předpokládám, že by ani nebyla naše dcera, kdybych od něho neodešla. Měla jsem problémy s ovulací, a nedařilo se nám otěhotnět, NIKDY mi neudělal ultrazvuk v polovině cyklu, aby zjistil, zda-li proběhla ovulace, když už jsem se léčila. Poté co jsem odešla k jiné lékařce, bylo to první vyšetření a hned další měsíc jsem otěhotněla. Takže tento doktor už ne!! Ale je to věc názoru.

bohužel se nepřipojím ke kladnému hodnocení pana doktora, v mém pořípadě péči zanedbal a následky ponesu po zbytek života, jak už tu bylo psáno, i mist tesař se někdy utne, takže pozor..

Chodím k panu doktorovi několik let a vždycky se snažil vyřešit problém, pokud nastal. Je velice pečlivý a přívětivý. Chodím k němu velice ráda a vřele doporučuji.

chodím k panu doktorovi od svých 16 let a nikdy bych neměnila. Mám dvě děti, péče v těhotenství vzorná, ultrazvuk v místě. Sestra vždy v pohodě, příjemná. Kamarádka měla problém, cestovala kvůli stěhování od lékaře k lékaři. Doporučila jsem ji p.Šedivého, který ji vklidu vysvětlil problém, proč byl jak léčen u ostatních lékařů. Dnes je kamarádka v pořádku. Chválím.