Zahradní 49, Kolín
Gynekologická ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pan doktor je velice dobry ackoliv par vyhrad bych asi mnela jinak je opravdu vynikajici muzu doporucit

K panu Šedivému chodím již 7 let.Nikdy jsem žádný vážný problém neměla,ale když jsem se něčeho obávala VYŠETŘIL-VYSVĚTLIL A PORADIL.Nikdy se mi nestalo,že by mě nějak odbyl,nebo byl nepříjemný.Sama za sebe si ztěžovat nemůžu.

Slovy nelze vyjádřit odbornost a kvalita pana doktora,vše tu už bylo napsáno.Připojuji se ke kladům aktuálně.Během běžné prohlídky - všechny byly vždy jemné a bezbolestivé(taktéž zkušenosti i mých dvou dcer,dnes 25 a 18 let,které je u něj od počátku jako slečny beze strachu absolvovaly,kamarádek,těhotných,...). ,mi odhalil včas přesnou diagnozu.Smeká před ním klobouk i tým dalších odborníků,kteří mě před týdnem následně operovali.Profesionálního a lidského přístupu si u něj moc vážím. U sestričky též,je vždy usměvavá,ochotná,milá,..oba sluníčko a anděl v jednom.Přeji jim jen to nejlepší i v osobním životě.Vřele doporučuji!!! J.Pomichálková

Pan doktor je ten nejlepsi. Od zacatku mily a prijemny i sestricka,prohlidky nebolestivy no parada a v mem tehotenstvi ktere se zjistilo hned na zacatku,dela uplne vsechno jen aby mi miminko jen rostlo a bylo zdrave :-) takze vzdy jen doporucuji a chvalim! Doporucuji i pro zacinajicí slecny,ja byla od svych 14let s panem doktorem jen a jen nadmiru spokojena,hlavne se ho nemusite bat devcata,pokud budu mit holcicku,pan doktor bude mit dalsi spokojenou pacientku!!!

Panu doktorovi vděčím za život a tímto i děkuji,nebýt jeho pečlivosti tak nevím....Šlo o hodiny a vše dobře dopadlo.Sestřička milá hodná-není co dodat !!!Jen DĚKUJI a doporučuji.

s panem doktorem jsem velice spokojená, chodím k němu již několik let (cca 8 let), nedokážu si představit, že by u někoho něco zanedbal, mě se vždy vyptává na důležité věci, teď již chodím na pravidelné prohlídky, ale když jsem jednou nepřišla po půl roce na pravidelnou prohlídku, sestřička mi volala - měla jsem skluz, protože jsem to zaflákala, pan doktor mi zjistil problémy s čípkem a díky jejich péči a rychlému zásahu vše dobře dopadlo, jsem za něj ráda..

Pan doktor není vůbec příjemný, z vlastní zkušenosti, dokud člověk nemá problém dobrý, ale jak nějaký problém nastane, řešení se dlouze táhne a on na nic nespěchá. Předpokládám, že by ani nebyla naše dcera, kdybych od něho neodešla. Měla jsem problémy s ovulací, a nedařilo se nám otěhotnět, NIKDY mi neudělal ultrazvuk v polovině cyklu, aby zjistil, zda-li proběhla ovulace, když už jsem se léčila. Poté co jsem odešla k jiné lékařce, bylo to první vyšetření a hned další měsíc jsem otěhotněla. Takže tento doktor už ne!! Ale je to věc názoru.

bohužel se nepřipojím ke kladnému hodnocení pana doktora, v mém pořípadě péči zanedbal a následky ponesu po zbytek života, jak už tu bylo psáno, i mist tesař se někdy utne, takže pozor..

Chodím k panu doktorovi několik let a vždycky se snažil vyřešit problém, pokud nastal. Je velice pečlivý a přívětivý. Chodím k němu velice ráda a vřele doporučuji.

chodím k panu doktorovi od svých 16 let a nikdy bych neměnila. Mám dvě děti, péče v těhotenství vzorná, ultrazvuk v místě. Sestra vždy v pohodě, příjemná. Kamarádka měla problém, cestovala kvůli stěhování od lékaře k lékaři. Doporučila jsem ji p.Šedivého, který ji vklidu vysvětlil problém, proč byl jak léčen u ostatních lékařů. Dnes je kamarádka v pořádku. Chválím.