Odborný lékař psychiatrie
Karlov 1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vypozorovala jsem pár vlastností, které částečně definují osobnost dotyčného, je to člověk velmi soucitný a laskavý, když je třeba.....nahradí vám matku, dokáže být i velmi upřímný, stejně jak otcové někdy bývají.
K jeho osobnosti patří zodpovědnost a ukázněnost. Vyzařuje z něj jakýsi pocit bezpečí a důvěryhodnosti, tím v lidech vytváří pocit vnitřní síly a svobody.
Velmi se liší od jiných lidí svou tolerantností a trpělivostí. V tom, že na člověka v ničem nenaléhá se zračí moudrost a schopnost vcítění se. Když to zkrátím ...... EMPATIE, už našla své jméno :))
Navíc si je vědom toho, že bláznům se nemá odporovat a když tak jen velmi jemně a s okouzlujícím úsměvem ve tváři :D

DOKTOŘI MAJÍ VŽDYCKY PRAVDU. NEMÁ CENU SI HRÁT NA TVRDÁKA. PAN DOKTOR MI TAKY ČÁSTEČNĚ POMOHL.

Nakonec pan doktor měl pravdu. Doktoři bohužel mají vždycky pravdu. Nemá cenu si hrát na tvrďáka

Ambulanci tohoto lékaře navštěvuji třetím rokem,hned při první návštěvě jsem byla já,člověk všestranného vzdělání,zájmů,vědomostí i zkušeností,několikrát urážena a označena za osobu mdlého rozumu a nabádána,abych nepoužívala slova,kterým nerozumím.Tak tedy pane doktore : Máte titul MUDr./ medicinae universae doctor =doctor všeobecného lékařství/,což by mělo znamenat,že máte alespoň minimální znalosti z ostatních lékařských oborů,zejména těch,které se s vaším vědním oborem prolínají.Vaše chování bych označila za arogantní /nadřazené/ a používání invektiv /urážek/ za nevhodné.Jinak jste člověk značně nedůtklivý a neochotný pacienta vyslechnout.Svoji diagnostiku i terapii jste založil na lživých tvrzeních mojí rodiny,kterážto rodina v širším slova smyslu usilovala jen o získání mého osobního majetku,což se jí beze zytku podařilo a nyní k tomu přibylo i malé dědictví,o které mě rodina rovněž připravila.Bohužel dnešní doba zakládá ve zdravotnictví fenomen /jev či úkaz/ zasahování pacientům do soukromí,organizováním života tak,že pacient je donucen dělat, co se po něm žádá,nikoliv to co cítí.Pacient tak žije ve věčném stresu,což jsou symptomy /příznaky/ zcela jiného onemocnění než pro jaké je léčen. Můj celkový zdravotní stav tak jeví známky vyčerpanosti z neustálé bolesti a strachu ze svých "bližních".Jak se léčit dál,to opravdu nevím,ale setrávat ve Vaší ambulanci je natolik absurdní /řekněme nepochopitelné až nemožné/,že cítím potřebu změnit lékaře a to už velmi dlouho,vlastně od samého počátku.Uvítala bych,kdyby ste mi,než se mi to podaří,předepsal léky bez sezení ve vaší ordinaci,neboť další pitvání rodinné situace považuji za zbytečné,rozpad rodiny nastal již dávno a cesta zpět nevede.Další trýznění svými "bližními" už nehodlám snášet.K Vaší odborné praxi jsem zaujala neutrální hodnocení,neboť nejsem kompetetntní /určená či povolaná/ posoudit přístup a zejména výsledky Vašeho léčení a sama za sebe jsem se nyní vyjádřela snad už dost srozumitelně.Ing.Blanka Studená

Pan doktor je veliký odborník a specialista. s tím mohu jedině souhlasit. Jinak jako člověk nemá žádný charakter. 4 roky mně nechal se zhoršeným stavem než jsem přešel k jinému lékaři. Pan doktor mi vysadil antidepresesivum a lék na spaní. Nechal mi málo léků. To mi způsobilo zhoršení stavu. 4 roky to trvalo. NEDOPORUČUJI!!!

Není pochyb o tom, že je vyjímečný. Má geniální, neotřelé způsoby myšlení.

Je úžasný, v jedné minutě mi řekl, co mi druzí nebyli schopni říct léta. Zřejmě má své chyby, ale kdo ne?

Važený Pane Jan T. Já jsem sice očekával že mně pan doktor nepřidál léky ale nakonec jsem uznal že by mně to ještě horší. Paní MUDr. Němečková mně nakonec žádný nový lék nepřidala. Naopak. Ubrala mi léky protože jsem byl ospalý. Paní doktorka mi ted velmi pomáhá zvládat samotářství. Ale už nejsem osamělý. Ted chodím do jiného stacionáře. Nesouhlasím s vámi tím že ona dává jedy. Když jste u pana doktora spokojený tak to jsem rád. On mi přestal rozumět. Nepopírám že jsem měl zhoršený stav ale Já jsem zase rád že mi z té krize pomohla pani MUDr Němečková. Jsem samotář ale nejsem osamělý. Já jen nechtěl zpátky do lípky a čekal jsem na šanci až mně vemou do stacionáře kde ted chodím a jsem tam spokojený.Žádné medikamenty mi nenapsala. To píše jen když je to nutné. Jako každý jiný lekař. Pan Rozkoš mi taky pomáhal ale až jen do té doby co jsem bydlel s rodiči. Já vým že jsem se mýlil s těmi léky ale pan Rozkoš chtěl abych zůstal s rodiči a pak šel do ústavu. řekl mi že se mám vrátit k rodičům. To si paní Němečková nedovolila a je ráda že jsem se osamostatnil. Tak jak D. Steigl a vy neshlasité s s semnou tak já nesouhlasím s tím že pani MUDr Němečková píše jedy. Taky Vám přeji Hodně zdraví!

Rozumí i samotářům. ale nechce zbytečně trávit medikamenty pacienty, u kterých to není nezbytně nutné. Pokud hledáte psychiatra, který z vás udělá trosku tím, že vás bude soustavně předávkovávat jedy, doporučuji vám MUDr. Němečkovou.

Pane D.Steigl. Já na vás taky teda za reaguji. Nejde o to že tam musím čekat dlouho. Jde o to že mně jak na mně nepříjde řada tak pustí lidi co jsou přišli po mně dříve! čekání mně nevadi pokud nečakám dále i když jsem na řadě a on pustí lidi dříve než mně. O to jenom nejde. Jde o to že on mně nechal ve štychu když jsem měl zhoršený stav a depresi. Já vým asi že jste s nim spokolený protože nejste asi samotář jako já. Pan doktor mi odmítl připsat nějaký lék na depresi když jsem tam ráno přišel a on mně namísto připsání léku poslal do lípky. Ted jsem u jiné doktorky a ta mně na rozdíl od něho rozumí. Pan Rozkoš nerozumí samotářům. To je hlavní jeho problém!