Adresa

Praktický lékař
ordinace Modrá č.120, pošta Velehrad 68706, Uherské Hradiště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Lékař vysokých odborných a lidských kvalit, který ze sebe dává to nejlepší ,co má...Vřele doporučuji a smekám, před jeho životní energií ,o kterou je schopen se vždy dělit.

Ověřený profil

Po přistěhování do Uherského Hradiště, jsme se informovali a byl nám doporučen MUDr. Rohel. Jsme velmi spokojeni. Nelitujeme a děkujeme za jeho vstřícnost, lidskost a dle mého, vícero takových lékařů. Taktéž veliká spokojenost s paní sestřičkou.

Velmi dobře a rychle dokáže odhadnout skutečnou podstatu problému a v návaznosti na to zvolit nejvhodnější způsob léčby. K lidem je vstřícný, milý s lidským přístupem.


Ověřený profil

Pan doktor Jiří Rohel je mým lékařem již 15 let. Zvolil jsem si ho dobrovolně a nedám na něj dopustit. Je to lékař na vesnici a je vystaven všemožným tlakům. Osobní nepřízeň v to také počítám. Měl jsem za tu dobu (15 let) jako každý zdravotní problémy. Vžyd se mi dostalo náležitého ošetření. Veškeré mé problémy diaknostikoval pan doktor přesně a naprosto účelně. Jeho lidský přístup může mnohé odrazovat, ale o tom je lidská nemoc - bez poznání skutečným příčin se nikdy nedozvíme o skutečné nemoci. Lékař nikdy nevyřeší naše mindráky a osobní selhání, které jsou mnohdy důsledkem našich potíží. Ale může pomoci nám je odhalit. Doktor Jiří Rohel je tím, kdo dokáže skutečně léčit. Nezištné, s osobním nasazením, ale OPRAVDOVĚ. Bez falš a klamu.


J

Vždy a všude připraven.


Nevěřte na rady druhých,já mám ty nej-lepší zkušenosti,vždy pomůže,poradí,vyléčí!!!


Kdysi dobrý doktor,ale těd už není.Všechno chce léčit sám když tomu nerozumí a pak nadělá víc škody než užitku,rači kdyby hned poslal ke specialistovi tak by udělal lepší.Pořád má dovolenou a skoro každý pátek má zavřeno,to tam nemusí být vůbec.


Došlo k chybě, zkuste to znovu