Praktický lékař
ordinace Modrá č.120, pošta Velehrad 68706, Uherské Hradiště

Lékař vysokých odborných a lidských kvalit, který ze sebe dává to nejlepší ,co má...Vřele doporučuji a smekám, před jeho životní energií ,o kterou je schopen se vždy dělit.

Po přistěhování do Uherského Hradiště, jsme se informovali a byl nám doporučen MUDr. Rohel. Jsme velmi spokojeni. Nelitujeme a děkujeme za jeho vstřícnost, lidskost a dle mého, vícero takových lékařů. Taktéž veliká spokojenost s paní sestřičkou.

Velmi dobře a rychle dokáže odhadnout skutečnou podstatu problému a v návaznosti na to zvolit nejvhodnější způsob léčby. K lidem je vstřícný, milý s lidským přístupem.

Pan doktor Jiří Rohel je mým lékařem již 15 let. Zvolil jsem si ho dobrovolně a nedám na něj dopustit. Je to lékař na vesnici a je vystaven všemožným tlakům. Osobní nepřízeň v to také počítám. Měl jsem za tu dobu (15 let) jako každý zdravotní problémy. Vžyd se mi dostalo náležitého ošetření. Veškeré mé problémy diaknostikoval pan doktor přesně a naprosto účelně. Jeho lidský přístup může mnohé odrazovat, ale o tom je lidská nemoc - bez poznání skutečným příčin se nikdy nedozvíme o skutečné nemoci. Lékař nikdy nevyřeší naše mindráky a osobní selhání, které jsou mnohdy důsledkem našich potíží. Ale může pomoci nám je odhalit. Doktor Jiří Rohel je tím, kdo dokáže skutečně léčit. Nezištné, s osobním nasazením, ale OPRAVDOVĚ. Bez falš a klamu.

Vždy a všude připraven.

Nevěřte na rady druhých,já mám ty nej-lepší zkušenosti,vždy pomůže,poradí,vyléčí!!!

Kdysi dobrý doktor,ale těd už není.Všechno chce léčit sám když tomu nerozumí a pak nadělá víc škody než užitku,rači kdyby hned poslal ke specialistovi tak by udělal lepší.Pořád má dovolenou a skoro každý pátek má zavřeno,to tam nemusí být vůbec.