Masarykova nem. Ústí n. L.
Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejlepší lékař,kterého jsem měla,nyní se k němu chystám s velkou důvěrou a jistotou,že mi opět pomůže od mého problému.Budinká

Chodím k panu doktorvi s Dcerkou od jejich tří let.Několikrát měla zánět středního ucha.Bojí se už doktorů , ale pan doktor to s ní vždy umí.Tak hezky jí vše ukáže a vysvětlí , že má dcera odchází od něj s úsměvem.

Jeden z nejlepších doktorů které jsem kdy poznal. A to jak po odborné, tak i lidské stránce. Jen kdyby takových bylo více.

Pan doktor Laštůvka je profesionál. Své profesi rozumí. Vždy se mi sanžil pomoci.

Skvělý přístup k pacientům. Byl jsem u pana doktora jen jednou kvůli infekci v uchu a mluvil se mnou jako se svým známým. Mohu jen doporučit.

Výborný tým - pan doktor a sestřička Laštůvkovi. Syn je dnes dospělý, v péči u nich byl od malička. Připojuji se k vyjádření paní Drahomíry.

Tenhle pan doktor mi zachránil asi před 7 lety ksichtík:-) Chodil za mnou a vše mi ukazoval v knížce, jak se píštěl na nose operuje normálně, ale jak to udělá on, abych neměla přes tváře jizvy, jsem mu dodnes vděčná a děkuju.

Úžasný pan doktor! Jen kdyby takových bylo víc, odborník a navíc lidský. Prvně v životě jsem zažila, že se ouško před píchnutím zánětu středního ucha taky dá "umrtvit" pouhým nakapáním jakési vodičky na vatu a děcko pak při samotném píchnutí nic necítí! Sama jsem byla ucho píchat nesčetněkrát, se svými dětmi jsem to už také absolvovala, ale prvně to bylo bez pláče. A to mi bylo řečeno, že tuto metodu pan doktor používá už 45 let! Proč ostatní lékaři děti trápí a stresují ZBYTEČNOU bolestí, když to dávno jde jinak?!

Jana Nerudová
Příjemný, milý, vřele doporučuji. Sestřička /manželka pana doktora/ skromná milá
oba jsou trpěliví, hodní. Kdyby bylo takových lékařů více, bylo by fajn.

Jak je možné- že tento p. doktor ještě nebyl hodnocen??? Vždyt je to tak perfektní lékař. K dospělím se chová jako kamrád-- K dorostu jako táta a k těm malinkatým (snad se p.doktor neurazí )jako děda. Se synem chodíme na orl asi od3let Standa má už několikátou operaci ucha a také nosní přepážky. Vždy se moc bál p.doktor mu to vdy tak šikovně vysvětlil a syn byl v klidu. Přeji vše dobré p. doktorovi i sestřčce na jeho ambulanci. Určitě moc doporučuji. Honsů