Jiří Laštůvka, otorinolaryngolog Ústí nad Labem

MUDr. Jiří Laštůvka

Uložit

Otorinolaryngolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem
Masarykova nem. Ústí n. L.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař,kterého jsem měla,nyní se k němu chystám s velkou důvěrou a jistotou,že mi opět pomůže od mého problému.Budinká


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorvi s Dcerkou od jejich tří let.Několikrát měla zánět středního ucha.Bojí se už doktorů , ale pan doktor to s ní vždy umí.Tak hezky jí vše ukáže a vysvětlí , že má dcera odchází od něj s úsměvem.


Jeden z nejlepších doktorů které jsem kdy poznal. A to jak po odborné, tak i lidské stránce. Jen kdyby takových bylo více.


Pan doktor Laštůvka je profesionál. Své profesi rozumí. Vždy se mi sanžil pomoci.


Skvělý přístup k pacientům. Byl jsem u pana doktora jen jednou kvůli infekci v uchu a mluvil se mnou jako se svým známým. Mohu jen doporučit.


Výborný tým - pan doktor a sestřička Laštůvkovi. Syn je dnes dospělý, v péči u nich byl od malička. Připojuji se k vyjádření paní Drahomíry.


M

Tenhle pan doktor mi zachránil asi před 7 lety ksichtík:-) Chodil za mnou a vše mi ukazoval v knížce, jak se píštěl na nose operuje normálně, ale jak to udělá on, abych neměla přes tváře jizvy, jsem mu dodnes vděčná a děkuju.


F
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor! Jen kdyby takových bylo víc, odborník a navíc lidský. Prvně v životě jsem zažila, že se ouško před píchnutím zánětu středního ucha taky dá "umrtvit" pouhým nakapáním jakési vodičky na vatu a děcko pak při samotném píchnutí nic necítí! Sama jsem byla ucho píchat nesčetněkrát, se svými dětmi jsem to už také absolvovala, ale prvně to bylo bez pláče. A to mi bylo řečeno, že tuto metodu pan doktor používá už 45 let! Proč ostatní lékaři děti trápí a stresují ZBYTEČNOU bolestí, když to dávno jde jinak?!


J

Jana Nerudová
Příjemný, milý, vřele doporučuji. Sestřička /manželka pana doktora/ skromná milá
oba jsou trpěliví, hodní. Kdyby bylo takových lékařů více, bylo by fajn.


D
Ověřeny pacient

Jak je možné- že tento p. doktor ještě nebyl hodnocen??? Vždyt je to tak perfektní lékař. K dospělím se chová jako kamrád-- K dorostu jako táta a k těm malinkatým (snad se p.doktor neurazí )jako děda. Se synem chodíme na orl asi od3let Standa má už několikátou operaci ucha a také nosní přepážky. Vždy se moc bál p.doktor mu to vdy tak šikovně vysvětlil a syn byl v klidu. Přeji vše dobré p. doktorovi i sestřčce na jeho ambulanci. Určitě moc doporučuji. Honsů


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti