Praktický lékař
č.d. 522, Bílovice

Umístění: Praktický lékař Jiný

Divim se,ze na neurologicke pohotovost me osetroval obvodak. Nemistne poznamky,tykani...mimo opichu zadne vysetreni a pomoc.

Vyšetření u MUDr. Jiřího Lapčíka bylo strašné. Pan doktor se choval neprofesionálně, tykal mi, vše zlehčoval, zdržoval zbytečnými otázkami a rádoby vtipy, nic neřešil, návštěva na pohotovosti byla absolutně zbytečná.
Naopak bych ráda vyzdvihla chování zdravotního bratra (?), jméno bohužel neznám, ale byl nápomocný, slušný, empatický. Všechny tyto vlastnosti doktorovi chyběly!!!

Mudr. Lapčík st. je velmi erudovaný a lidský lékař. Při jeho vyšetření jsem viděla, že přistupuje k pacientovi jako k člověku a ne jen k " pojištěnci".
Podotýkám , že jsem vyšetření absolvovala se svoji 80 letou maminkou 31.12.20 ve večerních hodinách na pohotovosti KNTB Zlín.
S panem doktorem jsem se tedy potkala poprvé. Přála bych nám více takových lékařů.

Pan doktor Lapčík je bezpochyby jedním z nejlepších praktických lékařů jakého znám! Jeho profesionální přístup i ochota ke svým pacientům je pro něj samozřejmostí. Někteří lidé si musí uvědomit, že lékař je v ordinaci od toho aby léčil, ale ne od toho aby se tam lidé přišli vypovídat. Asi proto se někomu zdá, že jim nevěnuje dostatek času. Jestli určí diagnózu za 5 min. nebo za 20 min. je čistě na dotkotorovi. Já osobně jsem rád, když přijdu k doktorovi, že nemusím v čekárně čekat dvě hodiny, když jsou přede mnou tři lidé. Povykládat si můžu přece jinde a nebudu zdržovat jiné od práce. Hodnotím velmi dobře a jsem rád, že Mudr. Lapčík je můj lékař.

je super

Chtěla bych se taky vyjádřit, pan doktor Jiří Lapčík, je především také člověk i s radostmi a starostmi, sami k sobě bychom měli otočit otázku, jestli mi bychom takhle bravurně zvládali takové náročné povolání jako je lékař, je to spíš služba a pan doktor Lapčík je tím nejlepším doktorem, k jakému je mě a mému manželovi ctí chodit, je slušný, lidský a poradí a pomůže, myslím, že má velkou dávku pochopení a i když projedeme mnoho kilometrů, neměnili bychom. Jsme rádi pane doktore, že jste stále takový masér. Ivana

Prosím o zamyšlení k níže uvedeným hodnocením...Není to náhodou bůh???
Opak je pravdou a psát si sám na sebe hodnocení, tak to už je moc...

Za 15 let jsem spokojen,doporučuji.

je to prostě Pan doktor,když musím-chodím k němu velmi ráda,dovede poradit,pomoct,má humor-který mi někdy chybí.Je to úžasný člověk,ikdyž sám má dost starostí.Přeji mu ještě mnoho let v jeho skvělé práci.

Výborný