Adresa

Sušilovo náměstí 5, Olomouc
Vojenská nemocnice Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

J
Ověřeny pacient

Výborný specialista.
Nesnaží se pouze odstranit vzniklé problémy, ale hlavně najít jejich příčinu. Podrobně vysvětlí i názorně předvede, proč k zdravotním potížím došlo, ochotně poradí jak dál pracovat na svém zdraví, aby se bolesti utlumily, nebo vymizely zcela. Nemáte u něj pocit, že musíte "honem, honem", aby jste nezržoval, naopak je znát, že mu na pacientovi záleží, čehož si velmi vážím.
Děkujeme za skvělé tipy na cvičení. Pokud by se problémy objevily někdy znovu, víme, kam zajít.
Velmi nám pomohl. Příjemný, pozitivní člověk.
Vřele doporučuji a děkujeme ! Za sebe a mého tatínka J. Konečná


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný, zdvořilý a na pacienta si vždy udělá dostatek času. Vyslechne, vyšetří a odborně pomůže. Jsem sportovec s hypermobilní páteří a občas se zaseknu tak, že k lékaři dojdu zkroucený jako paragraf. Pan doktor mne vždy napraví velmi profesionálně a téměř bezbolestně. Vřele doporučuji!


F
Ověřeny pacient

SUPER PŘÍSTUP, PROFESIONALITA ! Tento PAN doktor se snaží vždy najít nejlepší řešení, aby pomohl ! Mám dlouhodobé problémy s pohybovým ústrojím, s nimiž mi velmi pomohl, pomohl i manželce. Opakovaná zkušenost u něj - velmi dobrá ! Ojedinělý lékař, který léčí nejen znalostmi a vědomostmi, které si neustále rozšiřuje, ale také svou duší citlivého člověka. Skvělý lékař, mimořádně charakterní člověk ! Na jeho léčbu si s úctou počkáme. Doporučujeme všem !


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě. Měla jsem velké zdravotní problémy a delší dobu mi nedokázal nikdo pomoci. Po doporučení bývalé kolegyně z práce ( starší paní) jsem začala docházet k panu doktorovi. Velmi zodpovědně mě vyšetřil, zařídil další potřebná vyšetření a zjistil příčinu mých dlouhodobých potíží. Jeho léčebný postup mi velmi pomohl, ulevi od boestí a mohu zodpovědně napsat, že je mi dnes podstatně lépe, i když jsem důchodového věku. Je to velmi zodpovědný a empatický lékař, člověk na svém místě. Záleží mu na pacientovi.


G
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu ve svém oboru špička.Vždy od něj odcházím s dobrým pocitem a úlevou od bolesti a pokaždé se ráda k němu vracím.Už dlouho jsem nepotkala, tak skvělého lékaře ve svém oboru .Mohu jen vřele doporučit.


W
Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionál na svém místě, odcházím vždy s velkou úlevou a jeho léčba zabírá. Cením si jeho empatie, úsudku i zkušeností. Mohu jen doporučit.


C
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Kubiš má asi někde vyvěšeno motto: "Nevadí, že nejsem dobrý, hlavně, že to sype". Pracuje na deseti židlích, a výsledky jsou chabé. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti