Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

1.5

Pan primář Kocum, ORL oddělení Klatovy, je 100% odborník. Známe se skoro 20 let a o jeho odborné práci mohu podat jen příznivé reference. Kdysi došlo i k situaci, kdy jeho jednání zachránilo pacientovi život.

Návštěva tohoto "velmistra"je naprosto zbytečná a čas strávený v jeho blízkosti je naprosto promarněný.Vydal jsem se za ním v noci na pohotovost s rozvinutým zánětem zvukovodu.Odjížděl jsem bez jakékoliv pomoci,se suchou vatou v uchu a s pocitem,že jsem si právě dovolil vyrušit pana rádobydoktora od půlnoční kávy.Choval se jako naprostý buran,neporadil,nepomohl a už tak neskutečně bolavé ucho rozvrtal ušním zrcátkem,čímž mi dal jasně najevo,co si o mé noční návštěvě myslí.Při sebemenší vzpomínce na tento zbytečný třicetikilometrový výjezd se mi zvedá žaludek.

Ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala. Byli jsme u něho se zánětem středního ucha s 2 letým synem. V první ředě mi vynadal, že jsme mu nejřív neudělali obklad...Strašně surově se synem zacházel a hned mu ucho píchnul...Byla bych radši kdyby nás poslal domů a vysvětlil jaký obklad přikládat. Jenže toho jsme se nedočkali:((Je to tragédie a výborná vizitka Klatovské nemocnice:((Po této zkušenosti jsem se rozhodla zkusit cokoliv než jet na ušní....

S tímto panem doktorem mám špatné zkušenosti. Byla jsem tam s 3 letou dcerou na vyšetření krku, dcerka trochu protestovala, tak pan doktor řekl že se s ní nebude párat, navlíkl s rukavici a strčil jí celou ruku do pusy. Dcerka nemohla 3 dny polikat ani vodu. Fakt bezvadný pan doktor.

neumí jednat s lidmi