Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Pokud nemáte vyloženě akutní problémy a zvládnete si dojet o pár km dál, doporučuji se tomuto lékaři vyhnout obloukem.
Syn 3,5roku bez teplot, rýma, kašel, začalo ho bolet ucho. Okamžitě jsme vyrazili na pohotovost a bohužel jsme narazili na tohoto člověka. Zeptal se jak léčíme a zda jsme navštívili pediatra. Když jsem odpověděla, že léčíme dostupnými léky z lékárny a k pediatričce jsem s rýmou a kašlem nešla, odpověděl mi, že jsem nezodpovědná matka, která se špatně stará o své děti a že mě udá na sociálku. Prý pokud dostane dítě rýmu a kašel o víkendu, okamžitě na pohotovost a přes týden ihned k lékaři. Po pár výměně názorů jsem se zvedla ze židle, se slovy, že nemám za potřebí se nechat urážet a osočovat, že se o své děti starám dobře a že si raději dojedu do Plzně, než abych se sebou nechala takto jednat. A jak to celé dopadlo? Tento "pan doktor" se rádoby podíval malému do uší a předepsal mu nurofen a bylinkový čaj s medem. Takže vlastně nic, co bych doposud nedělala a odkázal mě na pediatrii.
Já mám svědomí čisté a OSPODEM se zastrašit nenechám. A jestli si "pan doktor" myslí, že když jsem žena a nemám doktorské vzdělání, že se mnou může takto jednat, tak to je na omylu. Mám 100 chutí na tohoto člověka podat stížnost. Takto se s pacienty nejedná!

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Přišel ke mě pan doktor, tak jsem ho pozdravila a ihned otázka... Kolik Vám je??? Říkám... 23. A on na to jen... "Vypadáte na 14."
Nic, přešla jsem to. Sedla jsem si k němu do křesla a on se zeptal, s čím mám problém. Tak říkám že mě bolí dnes už čtvrtý den ucho. V tom mě zastavil a začal se ptát jestli jsem normální, že lezu na pohotovost s něčím, co mě bolí 4 dny. Že pohotovost je, když mě to bolet začne, a ne že mě něco bolí jakou dobu a až pak si tam přilezu. A začal ke mě mluvit jako k úplné... Tak jsem mu řekla, že nejsem ten typ, co hned kvůli všemu jede na pohotovost, a že to doteďka zas tak nebolelo, tudíž jsem si myslela, že to bude dobrý. A že až teprve dnes to začalo fakt hodně bolet, proto jsem se rozhodla jet. A on že je to divnej přístup, a že bych si měla ujasnit priority. Jasně, takže když mě teďka začne cokoliv bolet a budu třeba v práci, prostě se sbalím, odejdu ze směny a pojedu na pohotovost. To je totiž mnohem lepší přístup Nic, přešla jsem i tohle. Ptal se, jak k tomu došlo, takže mu říkám, že jsem si čistila uši a nejspíš to bude z toho. A on jen drze, ať si je naučím čistit. To už mě docela štvalo, takovéhle řeči.. Nic, pořád jsem byla klidná.. Pak koukl do ucha a že tam nic není. A já že tam cítím bouli, načež mi řekl že tam nic nemám, a že by snad musel bejt blbej, kdybych tam měla bouli a on na ni nepřišel... To už jsem měla chuť říct, že asi opravdu je, ale držela jsem se. Povídal jen, že každý ucho je jiný a ne všechny jsou na 100% symetrický. Že někdo má každý oko jiný, a někdo každý ucho. To už jsem si fakt připadala jako blbá, protože ta boule tam donedávna nebyla a najednou se objevila, takže to asi nebude od narození ‍ Kouknul do krku a povídá, že mám levou mandli vytrženou, a ptal se proč. Tak jsem řekla že nevím.. A ptal se kdy mi ji trhali. Na to jsem mu odpověděla, že nevím kdy přesně, že asi v 5-6 letech, prostě v dětství. A on že jak je možný že to nevím přesně, když je mi 14 let ‍‍‍ a začal se smát. A pak řekl... "Tak se jděte zeptat maminky, když to nevíte.. " No prostě arogance sama. Nakonec z něj vypadlo, že mě ucho bolí proto, že mě nejspíš bolí v krku, že jsem někde musela ofouknout. Jasně, v krku mě nebolí a neofoukla jsem nikde, protože den před tím než mě to začalo bolet, jsem měla volno a byla celej den zavřená doma. a doma asi neofouknu. Takže mi jen řekl, abych týden žrala dvakrát denně prášky na bolest, a to je celé. Do doktorské zprávy napsal jen to, že ucho je klidné a bez nálezu. To, že já tam tu bouli cítím, že mám celé ucho zevnitř nateklé a ani už mi tam nejde dát sluchátko, že to ucho bolí nadotek, je citlivé na rámus a samo od sebe mě v něm kolikrát denně začne bolet, je vlastně naprosto v pořádku ‍‍ Takže X hodin volného času v háji, 90 Kč poplatek, poplatek za parkování, benzín.. A ještě se dozvím jak jsem neschopná, že si neumím vyčistit uši a jak mám ke všemu blbý přístup a nic nevím. Že já jsem tam jela... Jako nemyslím si, že prášky na bolest něčemu pomohou, a hlavně nevím kde vzal že jsem musela ofouknout a že to mám z bolení v krku, když v tom mě nebolí a nebolelo... ‍

Pan primář Kocum, ORL oddělení Klatovy, je 100% odborník. Známe se skoro 20 let a o jeho odborné práci mohu podat jen příznivé reference. Kdysi došlo i k situaci, kdy jeho jednání zachránilo pacientovi život.

Návštěva tohoto "velmistra"je naprosto zbytečná a čas strávený v jeho blízkosti je naprosto promarněný.Vydal jsem se za ním v noci na pohotovost s rozvinutým zánětem zvukovodu.Odjížděl jsem bez jakékoliv pomoci,se suchou vatou v uchu a s pocitem,že jsem si právě dovolil vyrušit pana rádobydoktora od půlnoční kávy.Choval se jako naprostý buran,neporadil,nepomohl a už tak neskutečně bolavé ucho rozvrtal ušním zrcátkem,čímž mi dal jasně najevo,co si o mé noční návštěvě myslí.Při sebemenší vzpomínce na tento zbytečný třicetikilometrový výjezd se mi zvedá žaludek.

Ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala. Byli jsme u něho se zánětem středního ucha s 2 letým synem. V první ředě mi vynadal, že jsme mu nejřív neudělali obklad...Strašně surově se synem zacházel a hned mu ucho píchnul...Byla bych radši kdyby nás poslal domů a vysvětlil jaký obklad přikládat. Jenže toho jsme se nedočkali:((Je to tragédie a výborná vizitka Klatovské nemocnice:((Po této zkušenosti jsem se rozhodla zkusit cokoliv než jet na ušní....

S tímto panem doktorem mám špatné zkušenosti. Byla jsem tam s 3 letou dcerou na vyšetření krku, dcerka trochu protestovala, tak pan doktor řekl že se s ní nebude párat, navlíkl s rukavici a strčil jí celou ruku do pusy. Dcerka nemohla 3 dny polikat ani vodu. Fakt bezvadný pan doktor.

neumí jednat s lidmi