Ortopedická a dermatologická praxe
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická a dermatologická praxe Jiný

Za panem doktorem jsem šla po týdnu od navštívení ortopedické pohotovosti, kde mi byl diagnostikován lupavý prst. Na pohotovosti mi řekli, že pokud to do týdne nezmizí, mám jít na ortopedii a případně domluvit chirurgický zákrok. Proto jsem navštívila pana doktora Kaplana. Hned v úvodu mě zarazilo, že mi celou dobu tyká, přestože mi je kolem 30 let. Následoval výsměch, že jsem s tím byla na pohotovosti. Dále furt potřeboval vidět, že mi ten prst skáče, přestože jsem mu říkala, že mi v něm pouze lupne a není to viditelné. Mohl se o tom přesvědčit hmatem, což ale neudělal. Když jsem mu říkala, že mě od toho bolí celé zápěstí, tak to prý není možné a s tím prstem se dá normálně žít. To, že je to nepříjemné a někdy bolestivé asi není podstatné. Když jsem se mu ještě tu bolest snažila popsat, tak furt říkal nashledanou, nashledanou......vysloveně vyhazoval z ordinace. Horší návštěvu doktora si snad ani nepamatuju, takže já tam byla naposled.

MUDr. Jiří Kaplan

děkuji za upřímnost!
Lpoavý nebo též skákavý prst lupe nebo skáče, pakliže tomu tak není, tak to není, lupavý -skákavý prst a není co operovat. nehledě na to, že jste před týdnem absolvovala v nemocnici na ambulanci obstřik kortikoidem, a ten není možné v brzké době opakovat, nejdříve za 6 týdnů,stejně tak operaci,takže bylo na místě se řádně objednat jako každý jiný neakutní zákrok...S pozdravem a přáním hezkého víkendu MUDr.Jiří Kaplan

Umístění: Ortopedická a dermatologická praxe Jiný

Nejsem pana doktora pacientkou, ale i tak bych mu i jeho sestřičce chtěla velmi poděkovat, že mě dnes přijali a ošetřili při potížích kolene po operaci.
Velmi si toho vážím a děkuji za profesionální přístup.

Umístění: Ortopedická a dermatologická praxe Jiný

Moc děkuji dr. Kaplanovi za pomoc, který mě poslal na vyšetření kde mi zjistili prasklý přední i zadní meniskus. Nyní jsem po operaci, kterou jsem podstoupil v nemocnici Ostrov a cítím se velmi dobře. J.Prokop ML

Umístění: Ortopedická a dermatologická praxe Jiný

Pan doktor i sestřička jsou učinění profesionálové! Empatičtí, slušní, ochotní pomoci. VŘELE DOPRUČUJI!

Umístění: Ortopedická a dermatologická praxe Výhřez ploténky a dlouhodobá nemoc páteře.

Velmi nepříjemné jednání, vše ve spěchu a v celkovém nezájmu.Opravdu mě přístup šokoval, řekla jsem svůj názor i sestřičce a ta ho omluvila tím, že ten den měli problém v PC systému, ovšem vysvětlení jsem brala jako účelové, protože podobně jednal i při mé minulé návštěvě.Vrátila jsem se raději zpět k mému minulému ortopedovi, i když za ním musím dojíždět do jiného města a vše je konečně jak má být, lidský a profesionální přístup.Takto nejednal jen se mnou, mám i jiné, negativní informace o jeho přístupu k pacientům.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vždy na mě byl a je milý, vybral vhodný typ léčby a pomáhá mi s mými problémy. Kdykoliv se nebojím obrátit se na něj, naprosto mu důvěřuji. Stejné zkušenosti mám i s jeho manželkou, doktorkou Kaplanovou. Vždy ochotná a vidím, že jí na mně záleží. Snaží se pro pacienty udělat maximum. Kéž by takových doktorů bylo více...

Sestřička je skvělá , ale když příjdu do ordinace a to i když jsem objednán, tak mi p. doktor řekne, že na mne nemá čas a že spěchá. Já ho osobně za dlouhodobou zkušnost NEDOPORUČUJI ! Je arogantní, sebestředný nepříjemný. Mám pocit že za dlouhých patnáct let pro mne neudělal nic dobrého, možná se na mě dost naučil.

Nespadal jsem pod něj, 6emlička měl přestavbu ordinace, po úrazu kolena - vytžení krve, otoku, otálel s operací kolena - příčina, apod. vše mu bylo vysvětleno. Alespon mě poslal do Ostrova nemocnice - ale až měsíc od úrazu. Na sále se divil ortoped, že jdu tak dlouho - měl jsem nalomený meniskus - podél, plus natrženou šlachu, meniskus by do 14dnů šel v operaci zachránit celý, srostlo by to. takto jsem přišel o meniskus celý (tlumící chrupak.vložka v koleni, pro funkci klubu lze i vyjmout). Nechápu, proč tak dlouho trvalo než mne napsal na operaci. Osobní chování - "pocit rychle, rychle" mám toho hodně. Sestra - manželka na poprvé nepříjemná - nedat se, vždy telef. objednat - ale zase vyhoví - byl jsem svědkem "navezení" babičk ydo ordinace, achich achich, ale proč nepřišla když se objednávala... a že ji tam někdo hodil, tak tam je...a bolesti atd.. takže arogance je trochu obranou... Pan doktor moc nevysvětluje - potřebné info co potřeba v nemocnici - pro neznalé - chybí...

Příjemný, vše dovede vysvětlit, navrhl možnosti léčby a doporučil sklerotizaci žil,která dopadla velmi dobře.
Jsem spokojena s léčbou, mohu vžekle doporučit dalším.
Oceňuji objednání na čas, na řadu jsem přišla přesně!!!! Sára

Jsem velmi spokojena s operací vbočených palců,profesionální přístup, odborním na svém místě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore, mám problém od roku 2008,24.11.kdy, jsem upadla na kyčel vytvořila se tam,sraženina.Sraženinu mi sice odstranili,ale pozdě,neboť údajně,jak tam byla dlouho,tak tlačila na nerv a poškodila nerv.????.Do dneška chodím o holi,a nikdo z lékařů mi není schopen pomoci od bolesti????V Praze mi chtěli udělat revizi,ale pak to odmítli.????Do dneška,nevím z jakého důvodu ????.Nikdo, z lékařů mi není schopen k tomu něco říct, byla jsem v Sokolově, pak v Praze ve Voj. nemocnici a na Homolce. A nic, z toho lékaři mě doslova odbili ????.

dVážená paní,bohužel Vám asi nebudu umět pomoci, pokud jste již navštívila ortopedy
a ti \vám vy\šetřili kyčel.Pokud byl poškozen nerv, je nutné objednat se na neurologii
a absolvovat neurologické vyšetření včetně EMG (elektromyografie).Na základě tohoto
vyšetření by měl neurolog-případně neurochirurg-rozhodnout o případné revizi nervu.
S pozdravem MUDr.Jiří Kaplan

MUDr. Jiří Kaplan