Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla s konkrétním problémem, který zdlouhavě léčil a nakonec jsem musela vyhledat jiněho, jelikož mi obvykle jen předepsal Canesten (který se prodává i bez předpisu) a uvidí se, co příště. Nejdříve jsem byla spokojená díky jeho milému přístupu, ale ten se stejně jako můj zdravotní stav zhoršoval, až byl pan doktor nakonec cynický a mohla bych říci i arogantní, nehledě na to, jak vypadá jeho ordinace malinká místnůstka, na lůžku spoustu košíčků, letáků, lžíce na boty, boty schované pod lůžkem, špinavá umyvadla, no na ordinaci docela humus. Nejprve jsem si řekla, že to přejdu, ale když začali i větší zdravotní problémy a zhoršoval se jeho přístup byla jsem nucena odejít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Jen co sestřička otevřela dveře jsem se nestačila divit!! Velice kladný dojem. .ten přístup! ! To se nedá s předchozím gyn. zařízením vůbec srovnávat! Pan doktor všechno vysvětlí, je ochotný a hlavně je to člověk který Vám rozumi !!


Ověřeny pacient

byla jsem velice mile prekvapena, jak moc prijemny clovek, je pan doktor... prestehovala jsem se z Prahy, kde mi dr. neustale naznacovala jak specha, pristup sileny.... ted jsem prisla, zaklepala, hned me vzali... pan dr. byl velice jemny (v Praze jsem vzdy trpela kdyz do me dr. narvala nastroje), vse mi vysvetlil a hlavne mi dal slovo abych vubec mohla neco rict... moc se budu tesit na dalsi kontrolu!


K panu doktorovi chodím léta, odvádí naprosto precizní práci, lidský přístup k pacientkám, někdy nechybí i humor pro odlehčení situace, vždy pomohl na profesionální úrovni. To jsou ta léta praxe...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti