MUDr. Jiří Hůlka

Gynekolog Více

Náměšť nad Oslavou 1 adresa

Odborný ženský lékař
Husova 898, Náměšť nad Oslavou

Nemůžu nic vytknout, žádné dlouhé čekání, ikdyž se neobjednává. Pan doktor ochotný, vysvětlí co potřebuji, při vyšetření mi popíše kde co je na ultrazvuku. Má matka chodí jinam, ale nikdy ji nekontrolovali prsa, mě ano například - podotýkám to pouze k péči o pacienty...

Zatím jsem velmi spokojena, bez sebemenších problémů. Pokud mám problém, vše se mnou probere a vysvětlí.

suprovej doktor,nechapu vyhrady,vysetreni bezbolestna,prijemna komunikace,ochota,prijemne prostredi dobra vybavenost,nemam co vytknout,to ze se ja nedostavim vcas jak bych mela nijak nekomentuje,a to bych mela v tehubyt dochvilna ja.coz u nej velmi ocenuji ze mi to nevytýka.nevim o tom ze by byl hruby apb.naopak ho muzu jen a jen doporucit.nemenila bych.i sestra je velmi prijemna ...

super velice přijemny ochotny mili.

Velmi milý a zkušený doktor, kdykoliv příjdu, vždy se zajímá o pacientky, dokáže poradit, komunikuje s pacientkou při zákroku, případně vysvětluje, co právě provádí. Jsem mladá pacientka (21 let) a k žádnému jinému doktorovi bych nešla, jsem naprosto spokojená.

Myslím, že je to velice milý a příjemný pan doktor. Nikdy jsem s ním neměla problém.

taky se pridavam ke kladnemu hodnoceni,velmi mily pan doktor

Můžu jenom doporučit

Velmi příjemný, milý a vzdělaný pan doktor. Oceňuji i vybavení jeho ordinace a přístup k pacientům

Výborná péče, ochota, příjemné prostředí. Doporučuji.