Nemocnice s poliklinikou Kadaň
Golovinova 1559, Kadaň

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena. Ochotný,milý a má velmi šikovné ruce. Proto 5 hvězdiček. Chtěla bych mu moc poděkovat. K.K

U pana doktora jsem se léčila se žlučníkem. S jeho léčbou jsem byla naprosto spokojená. Ochotný, milý, trpělivý, vůbec se nechoval povýšeně, dostatečně mě poučil při propuštění. Nemám co vytknout. Děkuji.

Byla jsem se svým miminkem u pana doktora na chirurgické ambulanci a nemohu si jeho přístup vynachválit. Ochotný, milý, vstřícný a hlavně mi podal veškeré informace, které se týkaly zdravotního stavu mého synka, na rozdíl od paní doktorky s dětského odd. (jméno si bohužel nepamatuji), která byla naprosto neochotná, unylá a chovala se povýšeně. Pan doktor neponechal nic náhodě a i když jsme absolvovali veškerá zdlouhavá vyšetření, rentgeny a ultrazvuky, za jeho přístup k věci a ochotě se mnou komunikovat mu velice děkuji.