Jiří Herbert Procházka, fyzioterapeut Olomouc

Mgr. Jiří Herbert Procházka

Fyzioterapeut Více

Rehabilitace a fyzioterapie s využitím metody DNS dle prof. Koláře, dalších technik na podkladě neurofyziologického cvičení, které je využitelné jak u...

• Sportovní úrazy
  • Bolesti kloubů
  • Skolióza

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: iFyzio

Chtěla bych touto cestou poděkovat fyzioterapeutovi p. Mgr. Procházkovi za jeho příkladnou péči o moji osobu. Současně ho moc chválím za profesionální a velmi vstřícný lidský přístup. Svoji práci odvádí s maximální snahou pomoci k uzdravení pacienta. Mgr. Jiří Herbert Procházka je nejlepší fyzioterapeut jakého jsem poznala. Léčbu v iFyzio pod jeho vedením vřele doporučuji všem pacientům. Moc děkuji.
Hana Novotná

Umístění: iFyzio

Cením si příjemného přístupu a upřímné snahy pomoci. Doporučuji lidem kteří mají nějaké problémy s pohybovým aparátem a hledají fyzioterapeuta v okolí Olomouce.

Umístění: iFyzio Bolest kolene

Velmi dobrá zkušenost, pomohl s bolestí kolene. Doporučuji všem, kteří mají problémy s koleny a hledají kvalitního fyzioterapeuta v okolí Olomouce! :-)

Umístění: iFyzio Problémy s kolenem

Výborný fyzioterapeut a příjemný člověk. Kromě cvičení a různých chvatů používá při terapii řadu přístrojů a dokážet vždy poradit.

• Sportovní úrazy
  • Bolesti kloubů