Oční ambulance
Škroupova 1, Litoměřice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Doporučuji návštěvu jiného očního lékaře. Měla jsem brýle na čtení, protože ale kvůli řídičáku potřebuji i na dálku, objednala jsem se k vyšetření. Výměna skel za nové mě stála 2 500,-, bohužel nic nepřečtu a na dálku také žádná změna.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Po změření očí na dálku a na blízko u Havla jsem si podle jeho vyšetření nechal vyrobit multifokální skla v hodnotě 10000,- Kč přes které nevidím. Nechal jsem se změřit jinde a mám naměřené jiné hodnoty přes které perfektně vidím. Havla stoprocentně nedoporučuji.

Moje hodnocení pana doktora patrně nebude úplně směrodatné, protože jsem k němu chodila jako dítě (tzn. cca před 20 lety) a pokud se změnil, je to jen dobře. Jinak je to ale jeden z nejhorších doktorů, které jsem kdy měla.

Dříve neobjednával a člověk musel čekat třeba i od 6ti od rána, aby přišel na řadu někdy mezi prvními deseti, přičemž ordinovat se začalo v 8. Do toho několik akutek a na řadu jste přišli po 9.
Jako malá holka jsem se ho bála, protože byl arogantní a peskoval mě, když jsem třeba četla pomalu a dělala u toho pauzy. Proboha byla jsem malá, nešťastná z toho, že se mi brýle pořád zhoršovali a navíc na vás řve nějaký cizí chlap, tak není divu, že dítě sotva mluví! Také byl velmi nepříjemný na sestřičku. V té době bohužel v Litoměřicích jiný oční specialista nebyl, takže jsem to vytrpěla a hned, jak to šlo přestoupila jinam.

Odborník možná pan doktor je, ale měl by chodit na nějaké kurzy pro jednání s pacienty...

K doktorovi jsem šla jako doprovod s dědou, protože děda občas potřebuje pomoci uvést věci na pravou míru. Pan doktor dědu před rokem přiměl k výměně čoček, aby mohl řídit a viděl na dálku. od té doby si děda stěžuje na přecitlivělost na slunce, nosí sluneční brýle i když slunce vyloženě nesvítí a je schopen je nosit i v místnostech, které jsou dost světlé. Na totu stížnost doktor reaguje slovy, že čočky jsou v pořádku, takže není co řešit. Dále mu předepsal brýle na blízko, přes které ode dne výroby nevidí, bohužel si na kontrolu vzal brýle jiné, přes které mimo jiné také neviděl. Když jsem se doktora zeptala, zda se máme objednat kvůli těm brýlím, přes které nevidí, odvětil, že když nebudou žádné problémy, tak ať se objednáme za rok. Trval na tom, že dioptrie se určitě nezměnily, tak ať si děda brejle vyleští a rozloučil se. Takže výsledkem jeho péče je to, že děda musí téměř nepřetržitě nosit sluneční brýle a přes předepsané brýle nevidí na blízko, takže si ani nic nepřečte, ale byl na pravidelné kotrole a má odškrtnuto. Můžu s klidem říct, že víc pro mě udělá moje optička.

Až na to, že mi pan doktor při každé návštěvě nutí, abych si nechala udělat víčka u jeho známého, tak celkem v pohodě. Sestřička milá, ale jsou dlouhé objednací doby. cca 2-3 měsíce. To je opravdu moc. Také navázání na optiku Horejsek se mi nelíbí.

Manželka k panu doktorovi přestoupila z důvodu přestěhování se. Bohužel jí p. doktor změnil dioptrie na čočkách a brýlích tak, že s nimi vůbec neviděla. Opakovaně jí naměřil stejné hodnoty a trval na tom, že hodnoty jsou správné. I v oční optice se divili, proč se např. liší takovým způsobem hodnoty předepsané na brýlích a očních čočkách. Byla tedy nucena se vrátit k lékaři se kterým byla spokojena a dojíždí za ním 60 km. Tento p. doktor jí po přeměření vrátil původní hodnoty dioptrií, se kterými vidí dobře.

Chodím k panu doktorovi několik let, vždy jsem byl spokojen. Úraz rohovky ošetřil profesionálně. Rovněž jednání sestřičky nemá chybu

Úraz rohovky ošetřil pečlivě, problém byl až s terapeutickou čočkou, místo níž použil dioptrickou. Nevadila by mi spojka, k dispozici měl ale jen rozptylky, čehož jsem si všiml až doma při marných poklusech zaostřit....Následný problém s vysycháním zhojené rohovky vyřešil rychle, ručně a musím uznat, že zručně. Hodnotím tedy kladně, ale soukromé ordinace obecně pokládám za zvrhlost současného zdravotnictví, zvláště ve městě, kde je městská nemocnice s nevyužitými prostorami, s lékárnou, občerstvením a dostupností zajišťovanou městskými autobusy.

Pan doktor se chová opravdu velmi slušně, je milý a příjemný. Sestřička je také v pohodě. Chodím k nim už delší dobu a nemůžu si přinejmenším stěžovat. Ti co tady píšou negativní komentáře asi v životě nebyli na očním v Teplické nemocnici, to je teprv něco :-) Vyšetření proběhlo také vždy v pořádku. Já mám zase špatné zkušenosti s optikou, kde se blbě podívali na recept a udělali mi jiné brýle. Také moje první cesta vedla k lékaři, který brýle přeměřil a zjistil, že jsou špatné. V optice vše přiznali, omluvili se a udělali mi nové. K panu doktorovi chodí i hodně mých známých a opravdu si nikdo nikdy nestěžoval. KAŽDOPÁDNĚ DOPORUČUJI !!!

Předevčírem jsem byla u pana doktora s dcerou na měření.Přestože je těžké hodnotit doktora po odborné stránce - optice nerozumím, jeho přístup byl vpořádku.Při minulém vyšetření dcera dostala předpis na brýle, přes které věřte - viděla!Dále mě zaráží negativní hodnocení přístupu.Pan doktor na dceru působil velmi příjemným hlasem, což jako učitelka myslím, zhodnotit umím.Dcera se mi po odchodu z ordinace svěřila, že ji byl pan doktor velmi milý.