veterinární ordinace
Sušilova 37 Hodonín, Hodonín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: veterinární ordinace Jiný

Velmi pozorný a zkušený veterinář, navíc i milý člověk vše ochotně vysvětlí a ke zvířatům neskutečně jemný 100% doporučují ....a děkujeme za péči !!!!

Umístění: veterinární ordinace vyšetření stolice zvířat

Vřele doporučuji návštěvu doktora Hadámka.
Náš pejsek měl problémy se stolicí.
Po první návštěvě se mu značně ulevilo a příští návštěva už ho vyléčila úplně. Teď je zase jako rybička a my jsme za to moc šťastní že mu pan doktor tak rychle pomohl.

Nedoporučuji .Přístup pana Hadámka stál život našeho pejska který měl pouhé čtyři roky léčil ho s průjmem dlouhé čtyři měsíce .Nikdy pejskovy neudělal žádné vyšetření i když jsem ho po něm chtěla nakonec nás odmítl léčit .Na klinice v Hradišti nám řekli že už pro nás nemohou nic udělat pejsek měl selhání ledvin.Náš pejsek umřel ,budu si dlouho vyčítat že sem ho nevzala k jinému veterináři.

Nedoporučuji návštěvu tohoto veterináře.Amatérský přístup pana Hadámka málem stál život našeho kotěte.Došel jsem za ním s tím že si naše kotě něco udělalo s nohou a nemůže na ni došlápnout,místo toho aby ji vyšetřil,udělal RTG,popřípadě zvážil,změřil teplotu,nic s tohoto se nestalo a automaticky určil diagnozu že se to spraví a dal jí léky které kotě vůbec nemá dostat a tím jí zničil vnitřní orgány v těle.Po další návštěvě,kdy jsem pana Hadámka informoval,že se stav nelepší a kotě dokonce začalo několikrát zvracet a zadní noha začala napuchat,nasadil kotěti antibiotika,které vůbec pro kotě nejsou určené a na zvracení řekl,že je to normální.
Po týdnu od první návštěvy už byl stav kotěte kritický,kdy nemohla ani chodit,jíst,pit,jen ležela v ukrutných bolestech,jsme pro jistotu navštívili veterinářku s velkým "V" paní Vičarovou,která na první pohled poznala,že je noha zlomená a že takovou léčbu,kterou nasadil pan Hadámek,vůbec kotě nesmí mít.
Díky ní snad přežije,nyní bojuje o život a dostává ze sebe vražedné léky od p.Hadámka.
O celé věci jsem byl pana Hadámka informovat a bohužel se mě nedostalo žádné omluvy."Jen klasické" to se mě ještě nestalo.

Takže kdo má rád své domácí mazlíčky,navštivte raději zkušené veterináře!!!

Výborný doktor, doporučujeme všem našim známým. Marek

K panu doktorovi chodíme s našimi psy už několik let. Jelikož jeden z našich psů má špatné zažívání vystřídali jsem různé veterináře, ale léčba byla neúspěšná. Až tady se nám dostalo správné péče a pejsek byl vyléčen. Na prohlídky a vyšetření chodímne již šestým rokem a určitě bychom neměnili. Oceňujeme především výborný přístup, příjemné a moderně vybavené prostředí. O rady či pomoc můžeme volat i mimo pracovní dobu a vždy nám je vyhověno. Takže pokud hledáte dobrého, zkušeného veterináře, tak určitě doporučejeme!

Vynikající veterinář s příkladným vztahem k pacientům, zachránil nám naši fenečku Adélku, která byla neúspěšně léčená u jiného veterináře v Hodoníně. Všem doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám sedmiměsíční fenku křížence pudla a knírače. Do budoucna uvažuji o kastraci, ale názory na to, kdy by se měla provádět se liší. Je dostatečné podle Vašeho názoru nechat proběhnout pouze jedno hárání a hned vykastrovat? Děkuji za odpověď.

Jsem pro kastraci po prvním hárání.

MVDr. Jiří Hadámek