Praktický lékař pro dospělé
Sadová 33, Blansko

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Můj tatínek (92 let) chodí k panu doktorovi už spoustu let a nemáme s ním žádný problém. Jeho sestřička je velmi příjemná,ochotná vždy poradit a hlavně se vždycky dovolám,když něco potřebujeme.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace a zácpa

Od predchádzajúcej zkúsenosti v Blansku s praktickým doktorom som mnoho nečakal. Ten predtým sa mi ani nepodíval ldo ocí, hneď vypísal hromadu liekov - jak keby som mal 70 rokov a šiel si hlavne pre lieky - bez urážky. Pán Danda ma prekvapil jak je možné sa v dnešnej dobe kde stojí pred ordináciou mraky ľudí, venovať pacientovi dostatočný čas. A ten som presne dostal, čo je základ vyšetrenia!. Registráciu zvádol bez nutnosti za každú cenu (predtým som bol prakticky zdravý) chodiť pre kartu k bývalému doktorovi. Konečne funguje aspon trochu moderná doba a digitalizácia. Takže registrácia na jedničku a čo sa týka nemoci kvôli ktorej som ho navštívil. Pozisťoval čo sa dalo a kvôli závažnosti okamžite poslal k špecialistovi. Podľa môjho názoru ideálna volba než experimentovať rôznymi liekami. Sestrička mimochodom len doplnila túto príjemnú atmosféru. Liečba zacína psychykou a to si pán doktor uvedomuje! Ďakujem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dr. Dandu jsem letos vyhledal mezi ostatními praktickými lékaři v nemocnici náhodou. Trávil jsem dovolenou v Blansku s rodinou a bohužel jsem neměl dostatek důležitých léků. Pan doktor mě bez problémů vzal, prošel se mnou zdravotní anamnézu a vyšetřil mě. Domnívám se tedy, že je velmi pečlivý a nic u svých pacientů nezanedbá. A mimochodem, čekací doba byla naprosto odpovídající času, jenž má být věnován každému pacientovi. Ač nejsem jeho pacient, byl jsem mile překvapen z provedeného fyziologického vyšetření, které neprováde leckterý jiný lékař!!! Aleš Chupáč

u pana doktora jsem byla na závodní vstupní lékařské prohlídce.. působil sympatickým a milým dojmem. Ocenila jsem že mě i kolegyni vzal na počkání a nepožadoval výpis ze zdravotní dokumentace od praktického lékaře. Opravdu pečlivě se mnou probral zdravotní anamnézu a případné potíže, z čehož usuzuji, že je velmi pečlivý a nic u svých pacientů nezanedbá. Za mě spokojenost.

Pan doktor je prepeclivy profesional, ktery neordinuje proto ze ma ordinacni hodiny, ale proto, ze ma spustu pacientu, kteri ho potrebuji..Ja osobne si rada pockam. Taky nechci ordinaci jenom profrcet a soudim, ze ostatni to maji podobne. Je tam totiz atmosfera, ktera laka ke zdrzeni. Ochota, duvera, profesionalita a zkusenost, ktera hned oslovi. Za me doporuceni.

Jsem u pana doktora registrován již 12 let a s tak příkladným zájmem a péčí jsem se zatím nesetkal. Jediné mínus asi je že k němu chodí spousta pacientů a tak se někdy čeká, ale bude to zřejmě tím, že je tak kvalitní.

Myslím si, že říct staré babičce se zlomeným loktem, že je stará a kosti holt bolí a poslat jí domů bez toho, aby nechal udělat alespoň RTG, je značně neprofesionální a ukazuje to na velmi podprůměrné kvality pana doktora Dandy. Nedoporučuji!

MUDr. Jiří Danda

1.Nepoužívám slovo" holt", Odeslat z ordinace pacienta s podezřením na zlomeninu bez klinického a RTG vyšetření samozřejmě není můj běžný zavedený postup. Svým pacientům se vždy věnuji bez rozdílu věku co nejlépe mohu.Starých lidí mám v péči vysoké procento,mám plnou kvalifikaci a 41 roků praxe.
2.Neuvádíte žádný konkrétní údaj o době, kdy se případ měl stát,abych to mohl zpětně prověřit .Za poslední 1/2 rok si nevzpomínám na nic takového , žádnou stížnost mi nikdo neoznámil a v počítači v seznamu žen od ročníku 1914 až 1945 nemám záznam o úrazu lokte.
3. Vašemu anonymnímu , účelově zřejmě zlomyslnému nařčení se proto nemohu bránit. a nebudu se jím dále zabývat...

K panu doktorovi, co jsem si všimla, nechodí moc mladší ročníky. Čekárna plná lidí, kteří občas kroutí hlavami, jak dlouho musí čekat. Někdy je poznat, že už toho je na pana doktora, který je starší, hodně a sestřička potom zachraňuje, co se dá. A ocitnout se zrovna ve chvíli, kdy to nastane je ke škodě, protože potom není čas s doktorem něco prodiskutovat nebo se na něco ptát, pokud opravdu máte něco k řešení a chcete otázky, potom je to spíše takový fofr. Jinak asi není špatný doktor. S nachlazením bych u doktora ale 2 hodiny nečekala, když si nakonec recept musíte stejně koupit sami a vyzkoušet více možností, jak se z toho dostat. To je už lepší vyležet, pokud můžete, než opakovaně čekat v čekárně a při slabší imunitě chytnou ještě něco k tomu. Není špatný doktor, ale jsou věci, o kterých si myslím, že pokud by to bylo trochu možné, by mohly fungovat líp.

8 let můj obvodní lékař, jsem s ním nadmíru spokojen. Pečlivá diagnóza a vždy vyzkouší jinou léčební metodu....popřípadě pošle k určitému specialistovi...mohu doporučit...

Diky zname,jsem se dostala k Mudr.Dandovi,je velice mily,ochotny. Mohu jej velice doporucit.

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už pár let se mi objevuje pocit knedlíku v krku, zároveň vyvolá škrábání v krku, kašel a zvracení. Bolest nemám, je možný že je to spojené se žaludkem, dost často sem trpěla stresem, to vyvolalo nechuť k jídlu, s tím že mě to doprovází do dnes. Je to pro mě velké omezení, hlavně v dopravě, ohledně toho zvracení, nejde ovlivnit. Nemáte představu co by to tak mohlo být? Děkuji

Možná se jedná o reflux žaludečních šťáv zpět do jícnu. Vyzkoušejte třeba Maalox - poradí Vám v lékárně. Možná je i návštěva ORL ambulance ve Vašem okolí. Dr. Danda, Blansko

MUDr. Jiří Danda

Dobrý den, opět mám angínu podle mě. U doktora jsem nebyla ale je to taková zvláštní mám napadenou pouze levou mandly jsou na ní bílé čety cca co vidím 4 a pak jedem velkej ten je takovej do šedivá o velikosti tak 1cm. Může zo být něco závažnějsího. Angíny mám tak 3 do roka. Je mi 18.

Malá připomínka k doplnění odpovědí. Kromě bakteriální příčiny opakované tonsilitidy nutno také ve Vašem věku pomýšlet na virový zánět-infekční mononukleosu. Ta se dá diagnostikovat vyšetřením krve u Vašeho praktického lékaře.
Dr.Jiří Danda, PL, Blansko