Umístění: Urologie Alejní s.r.o. urologické problémi,já a mí synové

Velmi dobrá komunikace,výborný odborník,vynikající operatér.Zkušenost obou mých synů. .A co nejlépe je to člověk kterému se svěříte do rukou z naprostou důvěrou a to nám pacientům jde.Děkuji.Děkuji.Děkuji.Plunerova

Alejní 2795, Teplice
Urologie Alejní s.r.o. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Urologická konzultace

Dětská urologie

Urodynamické vyšetření + 6 Více

Cystoskopie

Preventivní prohlídky

Vyšetření močových cest

Umístění: Urologie Alejní s.r.o. urologické problémi,já a mí synové

Jsem velice spokojený a těším se na další spolupráci,mám se k Vám dostavit na pooperační prohlídku,jen nevím jak a na kdy se mám objednat.Jsem imobilní vozíčkář. Byl mi operován nádor v močovém měchýři,poslední operace proběhla 21.3.2016.

MUDr. Jiří Černý

Dobrý den moc nerozumím problému - jste v pořádku a v kontaktu s urologem? nebo od roku 2016 nikoliv? Je to určitě téma na rozhovor PS: prostor Urologie Alejní je zcela bezbarierový, Autem lze přijet až ke vstupním dveřím /po zavolání na tel. - viz stránky: urologiealejni zavináč seznam tečka cz Vám otevřeme i závoru ke vjezdu. Tak prosím zavolejte sestřičce /kromě středy - operace/ a domluvíme vše potřebné. Těším se ne shledání jsem s pozdravem J.Černý

Urologická konzultace

Biopsie prostaty

Nádorové markery

Katetrizace močového měchýře

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Chci se zeptat, když jdu močit a někdo si stoupne vedle mě tak se nemůžu vymočit. Jen když jsem třeba sám na Wc. Delší dobu mě to trápí tak se chci zeptat jestli se stím nedá něco udělat. Děkuji

Asi by bylo dobré vše probrat, nemusí jít o poruchu ale ... zavolejte sestřičce urologiealejni zavináč seznam tečka cz

MUDr. Jiří Černý

• Otázka k tématu dětská urologie

Dobrý den,
    mám dotaz ohledně našeho syna. Dnes jsem byla na 3leté prohlídce u dětské lékařky, která nám dala doporučení k dětskému urologovi, jelikož synovi nejde přetáhnout předkožka, jen malý kousek. Syn močí volně bez potíží, nemá žádné zarudnutí nebo problémy, ale lékařka byla názoru, že ve 3letech by měla předkožka jít zcela stáhnout a obává se, že jde o fimozu. Dočítám se různorodé názory, kdy někdo nabádá nechat to na přírodě a řešit to v pozdějším věku a naopak někde se dočítám o řešení obřízky. Samozřejmě bych chtěla pro syna to nejlepší a např. něco nezanedbat, tudíž jak bych měla v této situaci postupovat. Děkuji.

Dobrý den, paní doktorka má nejspíše pravdu že by syna měl vidět urolog. Problém s obtížným přetahováním předkožky je vhodné vyřešit do nástupu do kolektivního zařízení - z důvodů hygienických ale i psychických /děti se rády porovnávají atp./. Obřízka je až krajní řešení, kdy není jiná cesta. Pokud máte zájem objednejte se u sestry a domluvíme se osobně. Jsem s pozdravením a s přáním dobrého roku 2019 dr. Černý

• urologie