MUDr. Jiří Bartoš

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Už 11let jsem pacientkou pana MUDr. Bartoše. Jsem s ním velice spokojená! Zachránil mi život! Byl jediný, kdo mi dokázal pomoct, jiní lékaři mě léčbou ještě více ublížili! Děkuji za tak profesionálního, úžasného a zkušeného lékaře!!! Moc si pana doktora vážím a jsem za něj nesmírně vděčná!

Pan doktor Bartos je skutecny odbornik ve svem oboru,dokazal me vratit zpet do zivota z nekonecneho kola spatne davkovanych psychofarmak tez vyvedl na spravnou cestu,je to profik coz se neda vubec rict o jistem panovi co ma titul mudr.a tim je Freml z M.L. je zahadou proc tomuto podivinovi jeste nebyla odebrana lekarska licence...nebo uz snad konecne ano.

P.C.

Jsem velice zklamaná.Zeptá se jak se daří a píše léky.Nerozebere zdravotní stav,nepošle k psychologovi.Léčím se 4roky se silnými depresemi,po halucinacích které jsem měla po lécích je pouze změnil.Deprese mám stále,jsem velmi unavená a pořád bych spala,jsem bez života a to se mám starat o maminku s Alsheimrem.Ale kde hledat lepšího?Jarka

Není ani dobrý ani špatný.Kdo nic nedělá nic nezkazí,tak zní motto.

Velmi prijemny doktor,jsem s nim spokojena.

Pana doktora znám řadu let. Již jako primáře v nemocnici a poté v jeho vlastní ordinaci.
A hodnocení? Lidský přístup,velmi dobré znalosti v oboru a spousta zkušeností s léčbou duševních poruch. Bývá stručný, jasný a výstižný. Nechodí se k němu na "pokec" ale pro pomoc. V případě vážných problémů mi věnuje více času. Na jeho pacientech mu záleží a troufnu si říct, že žádné vyšetření neodbyde, i když trvá jen krátce. Každému ale nemusí "sedět" a také člověk s duševní poruchou může vnímát okolí odlišně.

P.S.
Jeho kolega mi říkal, že rád fotografuje, tak proč v čekárně něco nevystaví?

Myslím, že pan doktor, je výborný lékař i člověk, a opravdu dává do své práce vše, myslím, že tím lze říci mnoho. Je málo takových lékařů.
Važme si jich. Sládková Zdeňka

Vazim si odbornosti pana doktora. Je to vzdelany a zkuseny lekar, ktery umi naslouchat, porozumet, poradit a pomoct cloveku v tezke situaci.

Ochotně léčí naše seniory. Ale píše tady asi především jiná skupina lidí.

Často večer jezdím kolem jeho ordinace. Ještě se tam svítí a je někdy vidět jak ještě mluví s pacienty. V čekárně vidíte ledacos. Například to jak nevybírá za takzvané registrace, za lékařské zprávy, jak zvoní telefony,jak se snaží pacienti obejít objednávky před přísnou sestrou. Chce s ním mluvit hodně lidí. Hodně lidí by si přálo, aby mněl více času.