Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Byl jsem před rokem , doktorka byla nějak naštvaná, působila dojmem "zas někdo otravuje". Chápu že někdo nemusí mít své dny., ale nemusí to dávat na venech" přístroje staré respektive vybavení stejně jak když jsem tam chodil na gymplu , žádná inovace ..,, šel jsem raději jinam kde byl nalezen problém ... a zdařilé vyléčen , kni už nikdy

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Paní doktorka na mne působila odměřeně, ale profesionálně. Byla jsem spokojena s postupem léčby, která mi pomohla. Na to, co mi nebylo jasné jsem se zeptala a bylo mi vysvětleno.Za mne vše naprosto v pořádku. Velká spokojenost...

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Paní doktorka odmítla vyšetřit pětileté dítě. Do ordinace jsme přišli se žádankou od dětského lékaře a správou od jiného lékaře - také otorinolaryngologa. U dcery se objevily po prvním vyšetření další problémy a dětský lékař defakto zpochybnil vyšetření prvního lékaře - odborníka. Proto jsme chtěli slyšet názor jiného lékaře. Proběhla snaha toto paní doktorce vysvětlit, bohužel bez výsledku. Cituji: "Běžte si na vyšetření k tomu, u koho jste byli poprvé a neplýtvejte mím časem. Já mám svých pacientů dost." Důkazem těchto slov budiž prázdná čekárna. Pověst paní doktorku předchází. Nechtěla jsem těmto zvěstem věřit, aproto jsem s dcerou k ní do ordinace šla. Bohužel jsem se přesvědčila na vlastní kůži. Očividně nebyla schopná překousnout, že je až druhá volba. Smutné ale na tom všem je, že vzájemnými nesympatiemi a rivalitou lékařů na žďárské poliklinice trpí pacienti.

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Více krát za paní doktorkou nepůjdu.Neochotna, nepříjemná, když jsem ji řekla co mě trápí,tak ani nechtěla vyslechnout,byl pro ni problém podívat se mi do tváře,dívala se přes rameno na zem,sice mi léky napsala ale že jsou to antibiotika to jsem se dozvěděla od paní lékárnice.Jak mám užívat léky a jak dlouho, vůbec nic.... špatná zkušenost...

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Naprosto otřesný přístup k pětiletému dítěti, které plakalo bolestí po té, co mu bez jakéhokoliv varování propíchla ucho.

Velmi dobrá a pečlivá lékařka, vystupování a snaha řešit každý problém pacienta. Za sebe mohu uvést nedávné problémy s krvácením z nosu. Takovou péči jako u MUDr. Kubíčkové jsem nezažila jinde, všechno vysvětlila a byla ochotná odpovědět i na další otázky.