Ordinace praktického lékaře
Jelínkova 991, Třebíč

Delší dobu sleduji hodnocení paní doktorky, ale stále jsem byla na vážkách napsat svůj názor, jelikož nemusí být objektivní vzhledem ke vzájemné antipatii, případně přepracovanosti lékaře. Poslední dojmy z návštěvy u ní bohužel potvrzují to, že opravdu má člověk pocit, že je na obtíž, absolutní nezájem, nulová empatie.Kdo chodí rád k lékaři, když pominu hypochondry a ty , kteří si jdou pouze vyzvednout léky na tlak, případně na preventivní prohlídku?
Sestřička je velice příjemná, projevuje účast, kterou by se od ní paní doktorka mohla učit. Je to škoda, protože to bývala velmi příjemná a svědomitá lékařka, zřejmě už vyhořela a měla by se zamyslet nad svým přístupem k pacientům, případně uvolnit místo mladším. Pochybuji však, že díky tomu, že nepoužívá v dnešní době ani PC, se k tomuto tématu dostane a bude nadále lovit ve složce staré lékařské zprávy nebo se nad tím jenom pousměje, protože stále má pacientů dost.

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že poslední roky se přístup paní doktorky velmi změnil k horšímu. Je náladová, jednou se s Vámi vybavuje o banalitách,ovšem pokud má řešit zásadní problém, dokáže se z toho dobře vymluvit a udělá z člověka naprostého slaboduchého primitiva, který si své problémy spíše namlouvá. Souhlasím s výše uvedeným, že je dobrá, pokud Vám nic není, případně pokud máte chřipku, při druhé návštěvě ji už nebavíte. V dokumentaci se chaoticky přehrabuje, absolutně nemá přehled, jaký by rodinný (rozumějme praktický)lékař měl mít. Díkybohu se s ní setkávám jen výjimečně, jinak by bylo na místě zvažovat změnu

Nedokážu pochopit odborné hodnocení lidí, kteří o paní doktorce dokážou uvést takové nesmysly, já sám ze své vlastní zkušenosti můžu uvést, k paní doktorce pravidelně docházím takřka od dětství a vždy mi se vším pomohla.
Co se týče mého zdravotního stavu, nikdy jí nebyl lhostejný.
Pokuď přijde do ordinace někdo, kdo má chřipku, logicky mu přece napíše Paralen.
Nechápu, proč s tím má někdo problém.

Paní doktorka je schopná vám říct že se moc hlídáte a odmítne vám udělat pořádné vyšetření i když máte argumenty podložené vyšetřením a nakonec vás sama hodí po dalších vyšetřeních. Je to skvělá doktorka když vám nic není, ale jak máte problém je jí to v podstatě jedno. Přijde mi že jediné co zná jsou vysoký krevní tlak a chřipka.

Velmi milá a důsledná paní doktorka!!!!!!!!!!!!!!

P.doktorka je pečlivá a dobře se o nás stará,díky a ta sestřička je taky moc fajn

Nikdy nic nepodcení a má super sestřičku :o)

Velmi pečlivá, příjemné vystupování, milá. Velmi doporučuji

Je naprosto profesionální, doporučuji

Velice příjemná a pečlivá paní doktorka,doporučuji