Ordinace praktického lékaře
Jelínkova 39, Třebíč

Pan doktor je sice příjemný, ochotný, ale jeho postup u diagnózy si musíte říci sami, nejlépe dojít i s tím co vám je a co potřebujete napsat. Ordinuje pouze z křesla, aniž by se na vás podíval.

Celková spokojenost , nám co bych vytknul. Zná i horší lékaře,daleko horší!!!

Jsem vážně nemocný člověk, v čekárnách a ordinacích lékařů trávím hodně času a troufám si tvrdit, že jsem schopen, jako pacient a laik, podat obecně objektivní hodnocení. Pan doktor Zahrádka je jeden z mála lékařů, který se bez ohledu na své starosti, nálady a únavu z přepracovanosti chová k pacientům vždy vlídně, má pochopení pro pacienta nejen v oblasti lékařské, ale i sociální a lidské. Pan doktor je trpělivý, důsledný a nikdy nebagatelizuje "nářky" pacienta ironií a odstupem, jak je tomu u mnoha jiných lékařů. Sestra u Dr. Zahrádky je vlídná, profesně zručná a nepodporuje protekce v příjmu pacientů. Jak kdo příjde, tak se dostane na řadu. Doporučuji ordinaci Dr. Zahrádky každému, kdo hledá příjemnou, bezkonfliktní péči praktického lékaře, bez zbytečného čekání a bez protekce.

...celková spokojenost

Příjemný, vždy mi pomohl,rozhodně bych neměnila.

U pana doktora jsem od začátku jeho praxe a vždy jsem byl velmi spokojený. Příjemný,vždy dokáže poradit. Čím jsem starší a tedy i nemocnější a poznávám
řadu dalších lékařů specialistů, tím si ho víc vážím. Určitě doporučuji.

Jako vážně nemocný člověk, který se často ocitá v ordinacích lékařů, si troufám hodnotit pana doktora Zahrádku vysoce pozitivně. Pan doktor je vždy vlídný, ochotný, zdvořilý a má pochopení pro nemoci a problémy svých pacientů. Rovněž sestra v ordinaci dr. Zahrádky je vždy slušná, ochotná a nikdo u ní nemá protekci - jak kdo příjde, tak se dostane na řadu. Vřele doporučuji!

Y

S přístupem pana doktora jsem spokojená, snaží se vždy vyjít vstříc, ochotně poradí nebo vypíše jakýkoli poukaz nebo doporučení k dalšímu vyšetření..
Čekaní v ordinaci není dlouhé, dodržuje se posloupnost v příchodu pacientů.

Pan doktor se snaží být milý, předepíše Vám, co si řeknete, ale co se týče diagnozy, nebo toho, že by Vás "rozebral" podle výsledků z různých oddělení a dále diagnostikoval, co Vám může být... tak to ne :-( Rád bych přešel jinam, ale všude mě pro dostatek pacientů odmítají. Může někdo doporučit jiného praktika pro dospělé v Třebíči?

"počítačový doktor" - přijdete k němu, on se ze zdvořilosti zeptá co vám je, ani se na vás nepodívá a diagnozu vaší nemoci najde v počítačí od kterého za celou dobu nezvedne hlavu. Přešel jsem k jinému lékaři.