Jindřich Zahrádka, praktický lékař Třebíč

Jindřich Zahrádka

Uložit

Praktický lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jelínkova 39, Třebíč
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Pan doktor je sice příjemný, ochotný, ale jeho postup u diagnózy si musíte říci sami, nejlépe dojít i s tím co vám je a co potřebujete napsat. Ordinuje pouze z křesla, aniž by se na vás podíval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Celková spokojenost , nám co bych vytknul. Zná i horší lékaře,daleko horší!!!


Jsem vážně nemocný člověk, v čekárnách a ordinacích lékařů trávím hodně času a troufám si tvrdit, že jsem schopen, jako pacient a laik, podat obecně objektivní hodnocení. Pan doktor Zahrádka je jeden z mála lékařů, který se bez ohledu na své starosti, nálady a únavu z přepracovanosti chová k pacientům vždy vlídně, má pochopení pro pacienta nejen v oblasti lékařské, ale i sociální a lidské. Pan doktor je trpělivý, důsledný a nikdy nebagatelizuje "nářky" pacienta ironií a odstupem, jak je tomu u mnoha jiných lékařů. Sestra u Dr. Zahrádky je vlídná, profesně zručná a nepodporuje protekce v příjmu pacientů. Jak kdo příjde, tak se dostane na řadu. Doporučuji ordinaci Dr. Zahrádky každému, kdo hledá příjemnou, bezkonfliktní péči praktického lékaře, bez zbytečného čekání a bez protekce.


...celková spokojenost


Příjemný, vždy mi pomohl,rozhodně bych neměnila.


U pana doktora jsem od začátku jeho praxe a vždy jsem byl velmi spokojený. Příjemný,vždy dokáže poradit. Čím jsem starší a tedy i nemocnější a poznávám
řadu dalších lékařů specialistů, tím si ho víc vážím. Určitě doporučuji.


S

Jako vážně nemocný člověk, který se často ocitá v ordinacích lékařů, si troufám hodnotit pana doktora Zahrádku vysoce pozitivně. Pan doktor je vždy vlídný, ochotný, zdvořilý a má pochopení pro nemoci a problémy svých pacientů. Rovněž sestra v ordinaci dr. Zahrádky je vždy slušná, ochotná a nikdo u ní nemá protekci - jak kdo příjde, tak se dostane na řadu. Vřele doporučuji!


Y

S přístupem pana doktora jsem spokojená, snaží se vždy vyjít vstříc, ochotně poradí nebo vypíše jakýkoli poukaz nebo doporučení k dalšímu vyšetření..
Čekaní v ordinaci není dlouhé, dodržuje se posloupnost v příchodu pacientů.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor se snaží být milý, předepíše Vám, co si řeknete, ale co se týče diagnozy, nebo toho, že by Vás "rozebral" podle výsledků z různých oddělení a dále diagnostikoval, co Vám může být... tak to ne :-( Rád bych přešel jinam, ale všude mě pro dostatek pacientů odmítají. Může někdo doporučit jiného praktika pro dospělé v Třebíči?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

"počítačový doktor" - přijdete k němu, on se ze zdvořilosti zeptá co vám je, ani se na vás nepodívá a diagnozu vaší nemoci najde v počítačí od kterého za celou dobu nezvedne hlavu. Přešel jsem k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti