Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí
Sam.ord. PL - gynekologa

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Z MUDr. Pernici jsem byla celkem 4x na prvotrimestrálním screeningu. Sestřička byla vždy velmi ochotná, vstřícná a milá, pan doktor mě pozdravil, představil se mi a sdělil, proč tam jsem a za jakým účelem se vyšetření provádí. Vůbec nebyl arogantní, naopak dostala jsem ještě zdarma fotografii miminka. Myslím, že byl velmi pečlivý a celou dobu vysvětlovat a ukazoval, co dělá. Pro mě i partnera to byl neuvěřitelný zážitek. Při mém druhém těhotenství bohužel partner nemohl být přítomen, protože nastala karanténa z důvodu Covid-19. Byla se zde zaučovat ještě nějaká paní doktorka, která se bohužel nepředstavila jménem, tak ho neznám, ale byla velmi milá a důsledná, užili jsme si všichni plno legrace. Co se týče pohlaví, tak se mě sám pan doktor ptal, zda známe pohlaví, ale opravdu si myslím, že to není prioritní ve screeningu, nicméně chápu nedočkavost některých rodičů. Já to mám tak, že to stejně nezměním a ať se narodí, co se narodí, hlavně, že je miminko zdravé. Určitě si myslím, že je pan doktor odborník a když zaučoval paní doktorku, tak opravdu záleží na každém detailu a milimetru pohybu. Ovládat ten přístroj asi také nebude zrovna legrace. Jen chci říci, že všichni jsme lidé a prostě každý z nás nemá někdy den, nicméně jsem se na pana doktora usmívala a byla milá, i on byl milý. Děkuji za vyšetření.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Odborník to je, odhalil postižení u mého prvního dítěte a těhotenství se stihlo tak přerušit, za to dávám ty tři hvězdičky. Chovat se absolutně neumí, evidentně ho pacientky obtěžují. Když jsem chtěla znovu dítě a nedařilo se, dal mi leták s nějakým produktem, který by mi měl k otěhotnění pomoci a tím to skončilo. Po nějakém čase jsem tam šla znovu s tím, že dítě stále nemám, tak mi vynadal, že jsme proto přeci ani nic neudělali (????). Nakonec jsem otěhotněla bez jeho léčby nebo doporučení nějakého centra, a po porodu syna odešla jinam.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Jiný

Doktor velmi arogantní, naprosto neschopný komunikace s pacientem. Rozhodovala jsem se o operačním zákroku a na základě svého samostudia (internet,knížky atd.) jsem jej žádala o názor. Naprosto zavrhl mé informace a rozčílil se, že o názor mám žádat gynekologa. Když jsem jej vyzvala, aby mi svůj názor řekl, tak se zesměšnil a nic mi neřekl. Odškrtl si návštěvu pacienta a bez jakýchkoliv informací návštěva skončila.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa prevence

chodím k panu doktorovi cca 12 let a opravdu zvažuji odchod. Nepředstaví se, vůbec ho nezajímá s kým jedná, přijdu na jeho pokyn po týdnu a on vůbec nedokáže navázat na moji předchozí návštěvu, neví, co se mnou řešil. Od sestřičky si donesu papírovou složku se jménem a datem narození, takže by se měl čeho chytit. Nabídl mě očkování proti rakovině děložního čípku pro moji dceru, posledně se ptal, kolik mám dětí....čekala bych, že gynekolog, který má na stole moji složku a kouká na ní do počítače ví, že děti nemám!!! Z červnové návštěvy jsem odcházela skoro s brekem...dostala jsem kázání o mé laxnosti a nezodpovědnému přístupu k léčbě vysokého krevního tlaku. Nepomohlo mi ani to, že jsem donesla 2 měsíce starou zprávu od mého obvoďáka s výsledky 24 hodinového monitoringu holtrem, ze kterého tlak vysoký nevyšel. Tlak mi prostě zvyšuje jen návštěva MUDr. Pernici...Jinak mě s ničím neléčil, takže to hodnotit nelze

C

Strašně arogantní doktor. Už nikdy víc na něco se člověk zeptá odpověď..tomu nerozumíte to je takhle mějte se nashle, opravdu velké zklamání, příště si radši příplatím za benzín s zajedu si někam jinam.. NEDOPORUČUJI! Celou dobu ticho když se něco nezdálo nechal mě tam 40 minut ležet a nepromluvil

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa Prvotrimestní screening

Velmi nepříjemný člověk, nulový lidský přístup..byl jsem tam s přítelkyní a nestačil jsem se divit.. jediné co ho zajímalo bylo to že přítelkyně má nadváhu..žádná komunikace neproběhla, pozitivní reakce si nechal pro sebe a negativní rád sdělil.. NEDOPORUČUJI!!

Velmi arogantní člověk. Chová se k ženám povýšeně, má naprosto neprofesionální přístup, přistupuje k novým klientkám s předsudky, které si vytváří nejspíš na základě vzhledu a věku, zkouší je nesmyslně jak učitel na základní škole a když neodpovědí správně, tak jim to dá "sežrat". Velmi nepříjemný doktor. Aspoň, že jeho sestra je milá.

Umístění: Sam.ord. PL - gynekologa

MuDr. Pernicu jsem navštívila 2x za účelem prvotrimestrálního screeningu. Nyní, při druhé návštěvě, jsem se už jen ujistila v tom, že je to arogantní doktor, bez špetky lidského přístupu a empatie. Zdravit pana Pernicu zřejmě rodiče neučili...místo toho nás stihl dosti nevybíravě upozornit na to, aby naše 2,5 letá dcera netahala za žaluzie v oknech ( těch se mimochodem ani nedotkla ). Při vyšetření jsem u sebe samozřejmě chtěla mít přítele i naši dcerku...bohužel bez úspěchu. Když jsem slušně oznámila, že mám právo na to, aby mě přítel i dcera do ordinace doprovodili, dal mi pan doktor sáhodlouhou přednášku o tom, jak ho děti ruší ( včetně těch, co jsou v čekárně ) a tím prý zhoršují výsledky screeningu.
Při screeningovém vyšetření u první dcerky v roce 2016 jsem si dovolila se zeptat, jestli jde vidět pohlaví miminka...tenkrát mi odsekl, že prý to je to poslední, co by mne mělo zajímat.
Jako odborník bude asi dobrý, to nedokážu posoudit...ale jinak je to pan doktor studený psí čumák! Při návštěvě jeho ordinace máte pocit, že ho otravujete už jen svou přítomností...nedoporučuji!

Pana doktora Pernicu jsem navštívila v rámci prvotrim. screeningu, je to odborník na svém místě. Neočekávala jsem v rámci vyšetření nějaké legrácky a srandičky, zajímala mě fakta, které mi sdělil a vysvětlil a poděkovala mu za dobré zprávy. :-)

Dnes jsem navštívila pana doktora kvůli screeeningu I.trimesrtu, četla jsem před tím některý hodnocení, tak jsem jela s obavou. Naopak, milý. vtipný, vše vysvětlil, pak mi řek,l že na další ultrazvuk mohu přivézt manžela, ale ne malé děti, tak jsem mu řekla, že to by mě ani nenapadlo, nevím proč by mělo malé dítě, které z toho nemá totalně rozum být přitomno u takového vyšetření, ať s ním jdou rodiče na hřiště, nebo do aquaparku. A popravdě souhlasím s tím, že nejprve by matku mělo zajímat zdraví dítěte a né se hned ptát na pohlaví. To mě teda taky ani nenapadlo, toto je speciální vyšetření a na pohlaví se mohu zeptat kdykoliv svého gynekologa.