Adresa

Sam.ord. PL pro dospělé
Nádražní 753, Žamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Věk na něm zanechává stopy, je roztržitý, zapomíná, není důsledný, zabývá se SMS zprávami a pacient musí čekat, pak se nesoustředí a těká očima. Asi by měl brzy skončit. Hlásím se jinam.

K

U pana lékaře jsem byla naštěstí pouze jednou. Když jsem mu řekla, že jsem alergická na penicilin, tak mi řekl co vám mám asi tak napsat? Poté se mě dotázal co mi píše má lékařka, tak jsem mu to řekla a to mi napsal!!! Nepřipadá mi jako profesionál.

Je po odborné stránce velmi dobrý. K pacientům je příjemný. Měl velmi dobrou ruku při volbě sestřičky Marie Procházkové. Spolu byli skvělá dvojka. Na panu doktorovi se však pomalu začíná projevovat věk. Občas něco zapomene, nedokáže dělat dvě věci současně, telefonát ho zcela vyvede z konceptu. Jeho výše jmenovaná sestřička však byla skvělá, na všechno pamatovala a tak jako dvojka neměli chybu. Sestřička šla do důchodu a tak uvidíme jak to bude dále. Snad se panu doktorovi podaří najít stejně dobrou a udržet si tak skvělou pověst. Hodnotím ho kladně.


Jsem absolutně spokojená, oceńuji lidský přístup, pečlivost a profesionalitu lékaře i zdravotní sestry...


1*


Ověřený profil

Přijde mi že má znalosti, ale vždy mě léčil velmi rychle a od dveří věděl že mi nic není, přitom jsem nikdy nesimuloval - ale asi se drobnostma nezabývá...


Velmi obětavý, poctivý, zná řemeslo a věnuje veškerý volný čas na sebevzdělávání. Pracuje bezu ohledu na čas.


Jsem jeho pacientkou již 23 let a také má celá rodina. Nikdy se nedal chybnou diagnozu. Je pečlivý a vždy dobře naladěn. Spolu se sestřičkou,která je milá a šikovná jsou dobrý tým.Jsem spokojená a i nadále ráda zůstanu jeho pacietkou :o)


Jsem dost spokojený.


H

pokud je stále takový jakého ho znám z dřívější doby tak hodnotím na 1*


Došlo k chybě, zkuste to znovu