Náměstí 23, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan primář MUDr. Jindřich Florián je provotřídní lékař a člověk se zlatým srdcem. Děkuji mu za záchranu života při infarktu miakardu. Blažková Miluše

Pan primář je velice lidský,vše vysvětlí,no bezva primář.Doktoři by si z něj měli vzít příklad.Nic ze sebe nedělá a to by mohl.Doporučuji

Je to lékař s velkým L. Jeho přístup k pacientům by se od něj mohli učit někteří mladší lékaři. Pan primář a sestřička Iva na ambulanci to je bezva souhra a lidskost od obou.Děkujeme za to ,že jsou. Doporučuji.

Pan primář J.Florián je člověk na svém místě. Jeho lidský přístup a trpělivost je přímo ukázková. Přejeme mu do jeho další práce mnoho úspěchů a stálé zdraví.

Skvělý lékař a člověk.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

prosím o radu. Minulý měsíc mi paní doktorka zjistila zvýšené jaterní testy, po měsíci jsem byla opět na krvi a mám tyto výsledky: Kalium 4,1 mmol/l (3,8-5,4), ALT 0,77 ukat/l (0,1-0,78), AST 0,76 ukat/l (0,16-0,72), GGT 2,37 ukat/l (0,14-0,68), Alkalická fosfatáza 4,1 ukat/l (0,66-2,2)
Piju ostropestřec čas, tinkturu (kapky) a drcený ostropestřec, mám jaterní dietu. alkohol nepiji.
Beru ale antidepresiva, argofan 300 mg... Může to být tímto zvýšené? Popřípadě, co brát, či co dělat. Snížení antidepresiva asi není reálné, mám těžce nemocného tatínka.

Předem moc děkuji za odpověď.

Nezbytné je vyšetření jater ultrazvukem .

Jindřich Florian

Mam cystu na ledvinach a zlucovy kamen 3.5mmDoktor mi řekl , že je to v pohodě. Je mi 60let

Přesto je dobré cystu občas ultrazvukem zkontrolovat, aby bylo zřejmé, že se jedná o prostou cystu.

Jindřich Florian