Adresa

Kadaň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
31 názorů

K
Umístění: Ordinace Jiný

Navštívila jsem tuhle paní doktorku poprvé a doufám, že naposled ! Nechápu jak taková doktorka může pracovat s lidmi .. Žádná snaha, otravena, sotva to promluví a ordinační hodiny u ní asi nejsou stálým pravidlem a v sesterne si připadate jako v čekárně,tisíc lidí najednou a žádné soukromý a sympatie tam opravdu chybí .. za mě jedna velká KATASTROFA !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsem plně spokojen. To že občas strávím v čekárně delší dobu mi nevadí, stejně ten den nic jiného než lékaře neplánuji.


N
Ověřeny pacient

Ač nerada, ale vyjádřit se musím. Jsem zdravotník a lékařku jsem navštívila opravdu jen v nejnutnějším případě. Zaráží mě to prostředí, jak sesterny, tak ordinace. Sednete si na židličku ke stolu lékařky, kde hned před očima máte hromadu neopečované flory a to nemluvě o pobíhající fauně. Lékařka je neupravená a budí dojem, že jí obtěžujete. Podle mého názoru je přímo nehorázné, chtít za výpis ze zdravotní dokumentace, který obsahuje tři věty jednoduché a je plný zkratek, které mohou mít více významů, 150,-kč. Lékařce to zabere 3 minuty jejího drahocenného času. Opakované dotazy na mou rodinnou anamnézu mne opravdu zarážejí a pokaždé stejná písnička. "A VAŠE MAMINKA NA TO UMŘELA? " Jsem ráda, za své rozhodnutí od ní odejít. Pokud se rozhodujete k jakému praktickému lékaři se přihlásit, k této lékařce rozhodně ne. NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

lidičky proč pomlouvate a haníte??? Dnes si mužete přeci lékaře vybrat ,nikdo vás nenutí chodit k pani doktorce byla to jen a jen vaše volba,jen by mě zajímalo kolik z vás co si tolik stěžujete a naříkáte by to řeklo doktorce osobně :( asi máte pravdu co se týče zvířat v ordinaci,ty tam opravdu nepatří,taky si mnozí ztěžujete na přítele sestry ano máte určitě pravdu nemá co dělat ve vaši dokumentaci ale zase jsme u toho ,,řešil to někdo s paní doktorkou? Ví vubec o tom co se děje v sesterně když ona je za zavřenými dveřmi??? Já osobně sem spokojena s přístupem a léčením paní doktorky,také sem pul roku marodila a nestálo mě to ani kačku a ti co simulují a nechtějí chodit do práce tak at si tu neschopenku zaplatí,nejsmutnější na tom je že těm co paní doktorka pomohla když to potřebovali tak ti jí ted hází klacky pod nohy.


B

Názor přidán dne 11.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


K
Ověřeny pacient

To co jsem si přečetl je vše u p. doktorky možné. Jsou dny kdy to jde a jsou dny kdy jsem měl být doma a nikam nechodit. Souhlasím s placením 30.- nevím za co. Kočka mezi pacienty-hrůza. I když kočky mám rád. Nynější sestru bych tak moc nehanil dá se sní hovořit i zasmát. Před časem měla ve své ordinaci lékařku nejsem si jist asi byla ze Žatce tobyla PANÍ DOKTORKA


A

Názor přidán dne 31.01.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


N

Názor přidán dne 31.01.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


A

Odstranila brnění palce u pravé nohy.


Souhlasím s tím že každý lékař má své klady a zápory, nicméně je to věc každého z nás kterého lékáře si vybereme a svěříme mu své zdraví. Chodím k doktorce Hrbkové již leta a nikdy jsem si nemohla na její postup stěžovat. Každý by měl vědět na jaká vyšetření má od své pojišťovny nárok a také je v případě potřeby vyžadovat. Doktorka Hrbková spadá do kategorie obvodních lékařů a né specialistů na to či ono a tudíž lze očekávat pouze taková vyšetření kterých je shcopná v rámci svých možností. Na závěr chci všem rejpalům vzkázat : nejste-li spokojeni můžete si najít jiného lékaře.! Svoboda výběru. J.Z. Kadaň


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti