Kadaň

Umístění: Ordinace Jiný

Navštívila jsem tuhle paní doktorku poprvé a doufám, že naposled ! Nechápu jak taková doktorka může pracovat s lidmi .. Žádná snaha, otravena, sotva to promluví a ordinační hodiny u ní asi nejsou stálým pravidlem a v sesterne si připadate jako v čekárně,tisíc lidí najednou a žádné soukromý a sympatie tam opravdu chybí .. za mě jedna velká KATASTROFA !

Jsem plně spokojen. To že občas strávím v čekárně delší dobu mi nevadí, stejně ten den nic jiného než lékaře neplánuji.

Ač nerada, ale vyjádřit se musím. Jsem zdravotník a lékařku jsem navštívila opravdu jen v nejnutnějším případě. Zaráží mě to prostředí, jak sesterny, tak ordinace. Sednete si na židličku ke stolu lékařky, kde hned před očima máte hromadu neopečované flory a to nemluvě o pobíhající fauně. Lékařka je neupravená a budí dojem, že jí obtěžujete. Podle mého názoru je přímo nehorázné, chtít za výpis ze zdravotní dokumentace, který obsahuje tři věty jednoduché a je plný zkratek, které mohou mít více významů, 150,-kč. Lékařce to zabere 3 minuty jejího drahocenného času. Opakované dotazy na mou rodinnou anamnézu mne opravdu zarážejí a pokaždé stejná písnička. "A VAŠE MAMINKA NA TO UMŘELA? " Jsem ráda, za své rozhodnutí od ní odejít. Pokud se rozhodujete k jakému praktickému lékaři se přihlásit, k této lékařce rozhodně ne. NEDOPORUČUJI !!!

lidičky proč pomlouvate a haníte??? Dnes si mužete přeci lékaře vybrat ,nikdo vás nenutí chodit k pani doktorce byla to jen a jen vaše volba,jen by mě zajímalo kolik z vás co si tolik stěžujete a naříkáte by to řeklo doktorce osobně :( asi máte pravdu co se týče zvířat v ordinaci,ty tam opravdu nepatří,taky si mnozí ztěžujete na přítele sestry ano máte určitě pravdu nemá co dělat ve vaši dokumentaci ale zase jsme u toho ,,řešil to někdo s paní doktorkou? Ví vubec o tom co se děje v sesterně když ona je za zavřenými dveřmi??? Já osobně sem spokojena s přístupem a léčením paní doktorky,také sem pul roku marodila a nestálo mě to ani kačku a ti co simulují a nechtějí chodit do práce tak at si tu neschopenku zaplatí,nejsmutnější na tom je že těm co paní doktorka pomohla když to potřebovali tak ti jí ted hází klacky pod nohy.

Názor přidán dne 11.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

To co jsem si přečetl je vše u p. doktorky možné. Jsou dny kdy to jde a jsou dny kdy jsem měl být doma a nikam nechodit. Souhlasím s placením 30.- nevím za co. Kočka mezi pacienty-hrůza. I když kočky mám rád. Nynější sestru bych tak moc nehanil dá se sní hovořit i zasmát. Před časem měla ve své ordinaci lékařku nejsem si jist asi byla ze Žatce tobyla PANÍ DOKTORKA

Názor přidán dne 31.01.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 31.01.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Odstranila brnění palce u pravé nohy.

Souhlasím s tím že každý lékař má své klady a zápory, nicméně je to věc každého z nás kterého lékáře si vybereme a svěříme mu své zdraví. Chodím k doktorce Hrbkové již leta a nikdy jsem si nemohla na její postup stěžovat. Každý by měl vědět na jaká vyšetření má od své pojišťovny nárok a také je v případě potřeby vyžadovat. Doktorka Hrbková spadá do kategorie obvodních lékařů a né specialistů na to či ono a tudíž lze očekávat pouze taková vyšetření kterých je shcopná v rámci svých možností. Na závěr chci všem rejpalům vzkázat : nejste-li spokojeni můžete si najít jiného lékaře.! Svoboda výběru. J.Z. Kadaň