MUDr. Jaroslava Zbránková

U Vrbky 486, Horní Bříza

Tylova 39, Plzeň

Červený Újezd 350, Zbůch

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka se nyní jmenuje Murgašová. Tato paní doktorka rozhodně nic nepředstírá! Nepředstírá dokonce ani to, že touží pacienta vyléčit. Unylým pohledem přehlédne čekárnu a unaveně pozve pacienta dál. Jako pacient pak má člověk pocit, že je nejlépe rychle vypadnout a nezatěžovat svými problémy, aby se paní doktorce nějak nepřitížilo. Ona je přece \" také jenom člověk.\" Pokud je potřeba jenom napočítat léky, je to pro obě strany zvládnutelné. Tíží-li však pacienta opravdové problémy, to už je kámen úrazu. A potřebuje-li paní doktorku dokonce mimo objednaný termín , je to již naprosto neřešitelné. Mobil totiž nezvedne nebo típne, na prosebné smsky neodpoví ,telefonní číslo na pevnou linku je uvedeno všude na netu pouze jediné a to do ordinace, kde je paní doktorka přítomna pouze jeden den v týdnu a e-mail, který je na netu uveden je neplatný. Není-li v době svých ordinačních hodin přítomna v ordinaci, ani se neobtěžuje dát na dveře oznámení, kdy bude přítomna, případně kdo ji zastupuje. Pokud se poptáte v budově, nikdo o ní nic neví a všichni dotazovaní mají lehce ironický úsměv na tváři. Milí čtenáři těchto řádků, pokud hledáte dobrého psychiatra a jde vám o víc než napsat tabletky jednou za kvartál , pak tuhle ordinaci rozhodně obejděte obloukem.

Sokolová,pacientka paní doktorky.Jsem velice spokojená s jednáním,slušnosti,dovednostmy ve svém oboru paní doktorky.Pokud spolupracujete jako pacient,tak se snaží pomoci ,nikdy ne urazíla mně neslušným slovém.Ordinace má příjemné a vkusně zařizenou a zdobenou obrázky a květiny měkkých barev,na stole vždy je pořádek,všude čisto,což navozuje na pocit klidu a světlé myšlenky. Paní sestříčka je také zkušená a velmi poctivá a lidská.Znám paní doktorku mnoho let a nikdy nebyla jsem zklamáná jejím chováním ke mně-naopak projevovala tolík úsílí,aby mi dostala z mě nemoci,tolík toleranci a lidskosti,že nemohu o ní psát jinak,než s velkou úctou a vděčnosti.Vždy mi paní doktorka vyhověla,když jsem zavolála a telefonicky domluvála o přeobjednání dné návštěvy,nebo potřebovala lékařskou radu ohledné postupu v léčbe.Je velice citlívý a srděčný člověk. Setkala jsem se mnohokrát s velice poctívymi a skromnýmy lékaři ,k nímž patří i paní Doktorka.Mnohokrát jsem vděčná svému osudu za čest poznat tak hodného Člověka,jako Paní Doktorka.

Tahle paní doktorka pomáhá jen někomu.Kvůli mé matce která tam také dochází,mě hází s ní do jednoho pytle.Léky když mi předepisuje zeptá se co chci napsat za léky,jako kdybych věděla.Nevyšetří mě jen se zeptá jak se máte?Za 3-5 minut jsem venku z ordinace.

Pani doktorku to asi nebavi nebo alespon tak pusobi, bez zajmu si se mnou promluvit, zadna empatie. Pusobila na me prisnym dojmem, ze jsem si nekdy pripadala jak maly skolacek co neco provedl :) Nerikam ze svoji praci dela spatne, ale myslim ze s psychiatrem by to melo byt o porozumeni a to jsem u ni bohuzel nenasla.

Po přečtení příspěvků mohu potvrdit slova, že paní doktorka působí nepřístupně, nepomůže vám nějakou dobře volenou otázkou, připadáte si divně. První kontakt by měl být ten rozhodující, zda se svěříte někomu či ne a mně se svěřovat jí nechtělo. Ale je to jen názor, někdo jiný může mít a zajisté má dobrou zkušenost.

Nulová empatie

Já nepotřebovala nikdy pomoc od lékaře z tohodle oboru až donedávna,a určitě jako hodně lidí lékaře nevyhledávám,no jak se říká nikdy neříkej nikdy,no pokud ovšem máte problém a říkáte si ,že to zvládnete a nebo se stydíte a nechcete zajít do ordinace už jenom kvůli tomuhle názvu ,nebo kvůli lékaři,tak zkuste zajít sem.Tady se totiž nemusíte ničeho obávat,sedí tu moc příjemná pani doktorka,je profesní,moc milá,usměvavá a hlavně lidská.Mně hodně pomohla a dodnes si k ní chodím po rady ,její názor mně zajímá a pomáhá mi k správnému rozhodnutí,Je to člověk ,který se Vám snaží pomoci a rozhodně neublíží.

Znám už nemálo psychiatrů i psychologů - ale právě tuto paní doktorku jsem doporučil a nadále mohu doporučit každému svému slušnému známému, který trpěl potížemi a o něhož jsem měl osobní starost. Moje zkušenost s ní je výjimečně dobrá. Když jsem četl předchozí hodnocení na této stránce, napadlo mne, že je pravda, že s neslušnými lidmi se moc nevybavuje; a pokud vidí, že nemůže momentálně pomoci, nepředstírá to. Slušnost, pozornost, odbornost a velká lidskost - to jsou její kvality - a za tím si stojím, i svým jménem, narozdíl od anonymů.

Paní doktorka působí znudeně, otráveně. Chvílemi jakoby ani nevnímá. Hodinové sezení ukončuje po půl hodině, protože dle jejích slov už nemůže. Místo toho, aby člověku, který k ní přichází s problémy, dodala naději, poskytla pomoc, odchází od ní člověk ještě více rozladěný.