Praktický lékař stomatolog
třída 1. máje 1782, Hranice

Pani doktorka, kým som ja k vám chodila so svojimi zúbkami, bola som veľmi spokojná, lenže teraz vás už 20 rokov hľadám a neviem vás nájsť. Jarka, prosím ozvi sa mi na e-mail: jjulka1@azet.sk, som bývalá Jana Neumahrová a dlho ťa hľadám, ozvi sa mi prosím.

Odpověď na text níže: Nemůžeš se divit že máš kazy když ti z pusínky páchne jak tchořovi z řiti a kartáček je zaprášený jak tvůj pracovní stůl. O zuby se musí pečovat a ne jen tlačit sladké do otvoru na hlavě. I bůh bude mít problémy ty tvoje zuby dát do kupy až tam půjdeš. Ovšem jestli ti je nebude ošetřovat ten dole. Ten už se s tím tak mazat nebude...:-))) Já jsem s ní nikdy neměl problémy a zuby mám jak perličky. Pa pa

Naprosto neddoporučuji tuhle zubařku.
Buď stomatologii nerozumí a nebo dělá lidem problémy úmyslně.
Nejen mně v minulosti způsobila svými zásahy ještě větší problémy než se kterými jsem dorazil. Nejčastěji se o ní mluví v souvislosti, že dává plomby na zuby, jež jssou zasažené kazem. Takový zub se následně dá léčit velmi špatně, když se pod plombou šíří kazivá hmota, že paní doktorko?!
Je úplně mimo a v Hranicích existují mnohem špičkovější stomatologové než tahle.
Prst dolů.

Paní doktorka ošetřuje celou naší rodinu a jsme s její péči velmi spokojeni,ke každému z nás má profesionální a odpovědný přístup. Petr

Naprosto neddoporučuji tuhle zubařku.
Buď stomatologii nerozumí a nebo dělá lidem problémy úmyslně.
Prst dolů.

Ještě dnes mi nabízí obrázky a to mi je přez 20. Je boží!!! Nej nej dětská zubařka.

Drsná....,ale nemůžu nedoporučit.Stále vzpomínám:-)