Ordinace PL pro děti a dorost
K nemocnici 1106, Hořovice

Pani doktorka je vynikajici pediatricka, pecliva, mila se skvelym pristupem, jsme s jeji peci nadmiru spokojeni. Prevzala do pece syna, ktery se narodil jako nedonosene dite, coz vyzaduje zpocatku zvysene kontroly, a mohu pani doktorku opravdu jen doporucit. Setkala jsem se vzdy jen se zcela profesionalnim a soucasne lidskym pristupem. Moc dekuji a doporucuji :-)!

My jsme s paní doktorkou spokojení. Je vždy pečlivá, starostlivá a velmi laskavá. Stejně tak zdravotní sestřička. Rozhodně se tu nemusíme bát nezájmu nebo nepříjemného jednání.

Pani doktorku opravdu nedoporučuji. Vždy když jsem ji nejvíce potřebovala, tak měla vypnutý mobil a nebo neordinovala. V pondělí jsem přišla s 9 měsíčním synem, že má ošklivý kašel a ona řekla, že to nic není a dala antibiotika. Syn postupně přestával jíst a pít a do toho všeho dostal průjem. Ve čtvrtek jsem chtěla doktorce zavolat, ale mobil byl vypnutý, tak jsem jela do ordinace kde byla pouze cedulka, dnes neordinujeme. Tak jsem se sbalila a jela rovnou do nemocnice na pohotovost. Tam si nás hned nechali, dali na kapačky a dostal kyslík. Ihned vysadili antibiotika, ty prý vůbec nepotřeboval (myslela jsem, že antibiotika by se neměla dávat jen tak malým dětem), bylo mi řečeno, že byly na něj moc silné a z toho měl i průjem. Měli podezření na zápal plic a na konec to byla obstrukční bronchitida. Takže cedulka, dnes neordinujeme mě asi zachránil! Okamžitě přecházím jinam!

Bohužel nemohu souhlasit s předchozími ohodnoceními. Přístup i péče odstrašující.

Ochotná,.obětavá,vlídná a chápající lékařka.Jsme s ní velmi spokojeni. Neměnili bychom.

Paní doktorka Maninová je moc hodná a příjemná lékařka jsem s ní moc spokojená doporučuji všem

JE to moc dobrá Doktorka a sestřička je taky dobrá a ještě lepší je že jsou obě hodné.Doporučuju všem.