Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá gynekologicko - porodnická ordinace, UZ diagnostika, laserová terapie
Masarykova 214, Lysá nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Umístění: Soukromá gynekologicko - porodnická ordinace, UZ diagnostika, laserová terapie Jiný

Paní doktorka je rázná, ale super ženská. Pražský pan doktor, letitá kapacita, říkal, že můj problém nic není. To nic vyústilo v obrovské potíže, ale naštěstí paní doktorka stav nebagatelizovala a ihned poslala na operaci, kde odstranili s panem primářem celou dělohu a je po problému. Velice si cením jejího přístupu a super péče a to i gynekolie v Nymburce. Za mě doporučuji.

U
Umístění: Soukromá gynekologicko - porodnická ordinace, UZ diagnostika, laserová terapie Jiný

Bohužel u druhého těhotenství paní doktorka nerozeznala zda je přítomen plod. Musela jsem jet na pohotovost. Na pohotovosti ještě v ten den plod viděli i se srdeční akcí. Soudím tedy, že mě paní doktorka nedostatečně vyšetřila nebo má nekvalitní přístroj, v obou případech mě ale určitě neměla strašit slovy že tam nic není a že to vypadá špatně.

B
Ověřený profil

Bohužel se musím přidat s negativním názorem. Pokud člověku nic není a chodí pouze na preventivní prohlídky, bude spokojen. Ale pokud se vyskytne problém, má paní doktorka přístup velice zvláštní. Byla jsem v 6tt a přišla jsem za paní doktorkou, protože jsem krvácela. Paní doktorka udělala pouze ultrazvuk a řekla mi, že uvidíme. Ale hned poté mi neopomněla nabídnout preparát chytré miminko, který je do zblbnutí inzerován i v televizi v čekárně. Za 3 dny jsem potratila, za což paní doktorku samozřejmě vinit nemohu. Ale poté co jsem přišla po revizi dělohy na kontrolu mě prohlédla jen spodem a zarazilo mě, že nedělala ultrazvuk, který v těchto případech ověřuje, jestli je děloha čistá. Proto jsem přešla k jinému lékaři a jsem spokojená.


O
Ověřený profil

jsem z paní doktorky neštastná, jsem u ní několik let a přesně jak už jsem se tu dočetla pokud nemáte problémy tak je milá, ale nedej bože pokud vám něco je. Mě vyděsila s oparací a po týdnu na návštěvě mi dala mastičku ....a to jsem se jí musela připomínat že nejsem na prevenci ale že už mám všechny potřebné testy co po mě chtěla a můžu jít tedy na zákrok!!!!
znuvu si mě prohlédla protože vůbec nevěděla a pak celých 15minut na INTERNETU hledala podobný obrázek a netušila co to mám!!!jdu pryč a vám všem doporučuju nechodte k ní. moje švagrová kvůli ní otěhotněla zbytečně až po dvou letech jen protože jí řekla at pořád zkoušejí, přestoupila k jinému doktorovi a do 3 měsíců byla těhotná..neměla dovyvynutou dělohu a paní doktorka to vůbec nepoznala a neléčila jí!


M
Ověřený profil

K paní doktorce chodím před 2 roky a zatím jsem spokojena :)


J
Ověřený profil

Díky paní doktorce jsem porodila čtyři krásné děti.Vždy ke mě byla milá,nikdy mě neodbila,vždy se mi věnovala,jak bylo potřeba.Dokonce i když jsem byla v nemocnici,když tam měla službu,vždy se za mnou stavila.Pani doktorku mám moc ráda a neměnila bych a mé čtyři těhotenství neprobíhaly všechny jen dobře.Za mě velmi doporučuji! Jaroslava Toboříková-Kroufková


Ověřený profil

Dne 2010-12-30 12:51:06 jsem zde zadala příspěvek k hodnocení paní doktorky. Svého hodnocení se stále držím. Těhotenství nám proběhlo v pořádku, paní doktorka byla vždy ochotná se mnou cokoliv konzultovat, i když mi mé dotazy někdy přišly skoro "otravné", jelikož jich paní doktorka musela mít za svou praxi spoustu. Mám doma osmitýdenního chlapečka Honzíčka, a zítra se jdeme k paní doktorce ukázat, aby viděla, jakého krasavce jsme v mém bříšku vypiplaly :D. Paní doktorku doporučuji a jí i jejím pacientkám přeji hodně zdraví a úspěchů.


Nemám bohužel s paní doktorkou také nejlepší zkušenosti. Pokud je člověk v pořádku, nemá problémy, tak je to dobrá doktorka...Ale doktor by neměl provádět jen preventivní prohlídky. Po několika letech, co jsem nebrala antikoncepci a po roce usilovného snažení o miminko jsem paní doktorku navštívila s tím, že jsem na sobě vypozorovala, že nemám ovulaci a její reakce byla, že rok je krátká doba, že mám přijít za půl roku, nejlépe až za rok...Tak to byla poslední kapka...Nyní mám již nového doktora, vyléčil všechny zanedbané problémy a jsem ve třetím měsíci těhotenství. Proto nemůžu a ani nechci hodnotit kladným komentářem.


chválím


Velmi milá a ochotná paní doktorka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu