Masarykova 214, Lysá nad Labem
Soukromá gynekologicko - porodnická ordinace, UZ diagnostika, laserová terapie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Bohužel se musím přidat s negativním názorem. Pokud člověku nic není a chodí pouze na preventivní prohlídky, bude spokojen. Ale pokud se vyskytne problém, má paní doktorka přístup velice zvláštní. Byla jsem v 6tt a přišla jsem za paní doktorkou, protože jsem krvácela. Paní doktorka udělala pouze ultrazvuk a řekla mi, že uvidíme. Ale hned poté mi neopomněla nabídnout preparát chytré miminko, který je do zblbnutí inzerován i v televizi v čekárně. Za 3 dny jsem potratila, za což paní doktorku samozřejmě vinit nemohu. Ale poté co jsem přišla po revizi dělohy na kontrolu mě prohlédla jen spodem a zarazilo mě, že nedělala ultrazvuk, který v těchto případech ověřuje, jestli je děloha čistá. Proto jsem přešla k jinému lékaři a jsem spokojená.

O

jsem z paní doktorky neštastná, jsem u ní několik let a přesně jak už jsem se tu dočetla pokud nemáte problémy tak je milá, ale nedej bože pokud vám něco je. Mě vyděsila s oparací a po týdnu na návštěvě mi dala mastičku ....a to jsem se jí musela připomínat že nejsem na prevenci ale že už mám všechny potřebné testy co po mě chtěla a můžu jít tedy na zákrok!!!!
znuvu si mě prohlédla protože vůbec nevěděla a pak celých 15minut na INTERNETU hledala podobný obrázek a netušila co to mám!!!jdu pryč a vám všem doporučuju nechodte k ní. moje švagrová kvůli ní otěhotněla zbytečně až po dvou letech jen protože jí řekla at pořád zkoušejí, přestoupila k jinému doktorovi a do 3 měsíců byla těhotná..neměla dovyvynutou dělohu a paní doktorka to vůbec nepoznala a neléčila jí!

K paní doktorce chodím před 2 roky a zatím jsem spokojena :)

Díky paní doktorce jsem porodila čtyři krásné děti.Vždy ke mě byla milá,nikdy mě neodbila,vždy se mi věnovala,jak bylo potřeba.Dokonce i když jsem byla v nemocnici,když tam měla službu,vždy se za mnou stavila.Pani doktorku mám moc ráda a neměnila bych a mé čtyři těhotenství neprobíhaly všechny jen dobře.Za mě velmi doporučuji! Jaroslava Toboříková-Kroufková

Dne 2010-12-30 12:51:06 jsem zde zadala příspěvek k hodnocení paní doktorky. Svého hodnocení se stále držím. Těhotenství nám proběhlo v pořádku, paní doktorka byla vždy ochotná se mnou cokoliv konzultovat, i když mi mé dotazy někdy přišly skoro "otravné", jelikož jich paní doktorka musela mít za svou praxi spoustu. Mám doma osmitýdenního chlapečka Honzíčka, a zítra se jdeme k paní doktorce ukázat, aby viděla, jakého krasavce jsme v mém bříšku vypiplaly :D. Paní doktorku doporučuji a jí i jejím pacientkám přeji hodně zdraví a úspěchů.

Nemám bohužel s paní doktorkou také nejlepší zkušenosti. Pokud je člověk v pořádku, nemá problémy, tak je to dobrá doktorka...Ale doktor by neměl provádět jen preventivní prohlídky. Po několika letech, co jsem nebrala antikoncepci a po roce usilovného snažení o miminko jsem paní doktorku navštívila s tím, že jsem na sobě vypozorovala, že nemám ovulaci a její reakce byla, že rok je krátká doba, že mám přijít za půl roku, nejlépe až za rok...Tak to byla poslední kapka...Nyní mám již nového doktora, vyléčil všechny zanedbané problémy a jsem ve třetím měsíci těhotenství. Proto nemůžu a ani nechci hodnotit kladným komentářem.

chválím

Velmi milá a ochotná paní doktorka.

Nemohu zatím na paní doktorku dát hodnocení jako nejlepší, jelikož jsem u ní byla jen jednou. Přešla jsem od gynekoložky z Prahy do Lysé k paní Landové, a už při mé první návštěvě bylo vše jinak. Říkala mi, co těhotné smí, nebo by neměly dělat, a že to vše vím jistě od své bývalé doktorky....(pravda, vše jsem si našla na internetu, jelikož pokaždé se na mě pražská paní doktorka mračila a nic mi neřekla). Paní doktorka Ladová mi hned při prvním UTZ u sebe v ordinaci sdělila jak je miminko položeno (tedy prozatím :o)), co může být překážkou v porodu, co se ještě může změnit atd. Hned při této první návštěvě jsem z ní měla a vlastně stále mám příjemný pocit, je milá, vstřícná (na cokoliv jsem se zeptala mi ochotně odpověděla)a lidská. Neměla jsem pocit, že jsem jen další "kus", ale pacientka, žena. Přeji paní doktorce stále více spokojených pacientek.

Paní doktorka mne přijala s problémy, které bohužel moje bývalá doktorka řešit odmítala. Je strašně pečlivá a proto jsem ji doporučila i své matce, která je s ní také velice spokojená. Ordinace je moc příjemná a je znát, že si paní doktorka zakládá na tom, aby měla nejlepší vybavení, vše pro pohodlí pacientek.
Velice si jí vážím a NEBOJÍM se k ní chodit, což se o mnohých doktorech říci nedá.
Všem tedy paní doktorku doporučuji :)
Andrea Sobík