MUDr. Jaroslava Klapalová

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktická lékařka
Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Vždy při vyšetření oceňuji vysvětlení paní doktorky a rozumný celostní přístup, tzn. že nedostanu preventivně hromadu léků

Umístění: Praktická lékařka nemoc

Paní doktorka je velmi svědomitá ve své práci a když nemá jistotu, tak pošle na vyšetření ke specialistovi, aniž bych si o to řekl.
Více takových doktorů !!!!!!!!!

Dnes jsem byla u paní doktorky, odmítla mě vzít proto že ordinační hodiny má jen do 12.00h,i přesto že jsem měla teplotu a bylo mě špatně tak to s ní ani nehnulo, zklamala jako moje lékařka, přijďte ráno řekla sestra, bohužel nepřijdu už nikdy paní doktorko nemáte v sobě kousek soucitu, hlavně že jste byla o čtvrt hodiny dřív doma!!!

Velmi sympatická a příjemná, hodná, profesionální přístup, v nesnázích umí velmi dobře podpořit...neměnil bych a můžu jen doporučit. Jediné co, tak většinou si člověk musí dlouho posedět v čekárně,něž se na něj dostane řada...

Také chodím k paní doktorce více jak 20 let a nikdy bych jí neměnila. Je trpělivá, důsledná, ochotná po všech stránkách tak ji označují pacienti přede mnou. Děkuji jí také za mnohé, mohli by se od ní učit nejen lékaři. Díky paní doktorko!!!

výborná, starostlivá, důsledná a nejlepší praktická paní doktorka

K MUDr.Klapalové chodím již od ukončení střední školy.Je naprosto výjimečná v přístupu jak po lékařské tak osobní stránce.Je to skvělý člověk a žena na svém místě.Vždy mi pomohla léčebně i psychicky.Děkuji jí za mnohé a přeji hodně vděčných pacientů.

Je vybornadoktorka,svedomitaa hlavne ochotna zo vsetkych stran poradit a pomoct pacientovi

Vyberte hodnocení pro tohoto lékaře a zkuste ho popsat v komentáři.

Velmi hezký přístup k pacientům, vysoká profesní zdatnost, mohu jen doporučit