Privátní dětská lékařka
č.d. 141, Zlín

Jsme spokojeni ve Štípě
Veverka

S paní doktrokou jsem byla vždy velmi spokojená a hlavně oceňuji, že nepředepisuje zbytečně ANTIBIOTIKA!

paní doktorku znám sice krátce, ale jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala jako lékařku pro svého syna, pečlivá, vstřícná, vysvětlí co, jak a proč dělá, ale nemluví zbytečně dlouho, ví, že čeká další pacient, při problémech nás ve správnou dobu poslala ke specialistovi, respektuje náš způsob stravování
moc hodná a milá sestřička

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodila jsem k ní já jako dítě a teď se synem. Vždy nám vyšla vstříc. Všem doporučuji, je hodná, milá a hlavně ochotná při nějakých problémech.

chodil jsem k ní celé roky a teď k ní chodím zase se synem. je velmi příjemná, jako děcka jsme ji měli rádi a teď po letech to vidím úplně stejně. rozhodně doporučuji!

Také jsme spokojeni, když se jí zdá nějaký zdravotní problém jen trochu závažnější, odesílá ke specialistovi (nesnaží se dítě vyléčit sama za každou cenu).

Péče paní doktorky o pacienty je příkladná, velmi příjemná a milá,s profesionálním přístupem. Děti nemají pocit strachu při náštěvě ordinace. Můžu maximálně doporučit.

velmi laskavá, pečlivá , nepíše antibiotika bez předchozího rozboru krve !!
přístupným způsobem vysvětlí,co dítěti je a jak ho bude léčit
prostředí přívětivé, sestra působí na děti spíš jako teta

K paní doktorce chodíme moc rádi, je příjemná a k dětem se chová moc pěkně. Vždy se snaží pomoct a taky poradí. Doporučujeme.

Sice už tam nechodím, ale je to specializovaná, velmi hodná. Je to zkrátka doktorka na úrovni:-)