Ordinace praktického lékaře
K Lanovce 989, Jáchymov

Je to nejlepší ordinace co znám.Paní doktorka i sestrička jsou zlatíčka,vždy pomůžou a nejenom po lekářské stránce.Nedovedu si představit navštevovat jinou ordinaci.Děkuji za vše co pro nás děláte.

Perfektni a obetava Lekarka Prijemna a ochotna,Nikdy jsem se nesetkal z neprijemnym jednanim .MUZU JEN DOPORUCIT.Take jeji sestricka ZDENA je na svem miste .Moc dekuji

NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA CO ZNÁM.

Prostě nejlepší Mudr. v Západočeském kraji i sestřička stále v dobré náladě. úžasné

Paní doktorky si velmi vážím pro svou profesionalitu a achotu pomoci a poradit v každé situaci, paní doktorka je nejen skvělý praktický lékař, ale také skvělý psycholog, protože zná všechny své pacienty a jejich rodiny, dokáže dobře poradit z hlediska rodinné anamnézy.
Více takových lékařů!!!

Nejsem doktor, takže stránku lékařskou hodnotit nemohu,ale:
S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Potkala jsem málo lékařů s tak vřelým, slušným a obětavým postojem vůči pacientům...
Návíc má jedno další velké plus a tím je sestra Zdenka Klejchová. :)

Paní doktorka i její sestřička jsou zlatíčka.

Je velmi málo tak pečlivých, obětavých a vstřícných lékařů s tak vřelým přístupem k pacientům. Chválím ji jako lékaře a obdivuji jako člověka! Kéž by takových lékařů bylo více! Sestřička Zdenička je stejně tak obětavá a laskavá.
U paní MUDr. Cikhardtové je zaregistrována celá naše rodinaa za nic bychom ji nevyměnili! Vřele doporučuji!!! :-)))

Super lékařka i její sestřička

velmi dobře diagnostikuje, možnost objednávky na čas, výborná