MUDr. Jaroslava Brunclíková

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek

K této lékařce chodím už od dětství a je to čím dál horší. Neustále vyhrožuje, že hazarduji se svým životem (jen proto, že nepoužívám dentální nit), chová se arogantně, pořád se mnou mluví jako s frackem, a to jsem bezproblémový pacient, který se nebojí vrtání a na kontrolu chodím pravidelně co půl roku. Její chování je mi velmi nepříjemné, proto přecházím jinam. Určitě nedoporučuji.

Chodím k paní doktotce tolik let že to už ani nedokáži zpočítat. Bylo to ještě tuším začátkem osmdesátých let když jsem k ní chodil jako k závodní zubní lékařce dolu Staříč 2. Když po čase ze šachty odešla, její péče mně chyběla. Proto jsem se velice zaradoval když jsem po určité době zjistil že si otevřela soukromou ordinaci hned vedle domu kde žiji. Už tam k ní chodím téměř dvacet let (Nevím to přesně.) Je velice příjemná, sympatická a pečlivá. Neměnil bych. Zdeněk Hrabec.

Velmi milá,usměvavá a výborná stomatoložka

Paní doktorka se ke mně chovala jak k nějakému "frackovi"., a to mi je 41 let.Byla jsem objednána (sestrou,telefonicky před týdnem) na ošetření, protože moje paní zubařka měla dovolenou a Mudr.Brunclíková ji zastupovala.Navíc, zub mě bolí už týden a za pár dnů jedeme na dovolenou, takže to bylo akutní.Byla jsem objednána na 10.hod,ale v čekárně seděla paní,která byla taky objednána na 10 hod.Před lidma v čekárně mě paní doktorka osočila,že "si vymýšlím" a že by mne nikdo z týdne na týden k ní neobjednal.Navíc, NIKDE jsem nebyla zapsána..a sestra měla volno.Tak jsem jí opět pomalu a v klidu začala vysvětlovat, jak moje objednání proběhlo a když jsem vyslovila,že je zastupující lékařka za mojí zubařku, okamžitě po mně "vyletěla" a moje argumenty, že nevím, jak to u ní chodí,a co jsem ji měla nebo neměla na začátku říct,ji nezajímaly. Pak ještě naštvaně řekla, že celé toto je pro ní hrozná ztráta času...Tak jsem si vzala kartičku pojišťovny a "poděkovala" jsem jí,že díky ní odjedu na dovolenou s bolavým zubem. Takže...pokud jste její pacient, tak se možná k Vám bude chovat jako k člověku, ale pokud jste pro ní jen "zástup", tak k ní raději nechoďte, pokud se nechcete po jejím "vlídném" přijetí cítit jako nějaký zpráskaný pes.Zvlášť, pokud nemá v ten den v ordinaci sestru a zjevně je paní doktorka v "šíleném" stresu.... Iveta

Paní doktorka je velmi snaživá ,udělala vždy maximum pro záchranu zubu,působí sice přísným dojmem,ale je to odbornice a jsem s ní už léta velmi spokojen,na rozdíl od jiných stomatologů v okrese.

Paní zubařka je velice rozporuplná. Na jednu stranu je hrozně arogantní, někdy nepříjemná až drzá, ale za to odvede opravdu pořádný kus práce, který stojí za to. Umí pacienta donutit, aby na návštěvy chodil pravidelně.

Hodně zlá a nepříjemná zubařka¨

Jsem velmi spokojená. Jde o lékařku, která udělá vše pro záchranu každého zubu, je velice pečlivá a jemná. Nemám k její práci sebemenších připomínek.

Velmi dobrý stomatolog.
Jsem zatím spokojen,pečlivá.

já jsem zatím velmi spokojen a to mám za sebou několik zubařů :O))