Kochova 1185, Chomutov
Ord. lékaře specialisty - oční (mapa)

K paní doktorce chodím již přes 10 let, má velmi příjemné jednání, pečlivá ve všech vyšetřeních, vše vysvětlí. Přesto, že máme očního lékaře ve městě, raději dojíždím 20 km, protože s její péčí jsem nadmíru spokojena. A kterákoliv sestřička u ní mi vždy vyšla vstříc co se týká objednací doby, potřebovala jsem to obzvlášť když jsem chodila do práce. Nikdy jsem nezažila, že by se chovala kterákoliv nepříjemně, pouze ty pacienty, kteří se snažili dostat se do ordinace neobjednáni, musely slušným způsobem odkázat do patřičných mezí.

Paní doktorka je velice milá a ráda bych k ní docházela dále,ale kvůli sestře raději změním lékaře.Sestra je arogantní,komunikace s ní je nepříjemná(má tam dvě sestry,mladší a starší,takže mluvím o té mladší).Nechápu,že to paní doktorka nevidí,jak komunikuje s pacientama.Myslím si,že díky této sestře ztratí paní doktorka hodně pacientů.Proto dávám bez hodnocení.

Paní doktorka je velmi pečlivá, až na pár připomínek i milá, vyšetřuje v klidu a v pohodě vůči pacientovi. Avšak sestřička je opak. Nepříjemná, obtěžuje jí komunikace s pacientem. Dopředu vám nic neřekne (vyšetření na přístrojích), ale očekává 100% spolupráci.
Přesto doporučuji kvůli profesionalitě Mudr. Beranové.

F

Velice nepříjemná sestra u p. doktorky Beranové a stejně tak i p. doktorka. Nedoporučuji z vlastních zkušeností!!! Špatné až urážlivé jednání z jejich strany vůči pacientům. Měli by se zamyslet nad svým jednáním!

Chodím k paní doktorce Beranové už dost dlouhou dobu. S její přístupem k práci a s výsledky, které dosahuje jsem velmi spokojena.

Jedná se o velmi svědomitou a zkušenou paní doktorku,která je vždy příjemná a milá.
Vřele ji doporučuji.

Velmi svědomitá, hezky vysvětlí příčiny nemoci i postup další léčby