Adresa

Nábřeží 1314, Hulín
Provoz gynekologické ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
26 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Provoz gynekologické ordinace Herpes genitalis

Nedoporučuji, obrovské zklamání. Využila jsem první ordinační hodinu pro akutní případy (záskok, v té době jsem ještě neměla po přestěhování svého lékaře). Měla jsem rozjetý herpes, opravdu bolestivý a na oko zřetelný. Přesto mně pan doktor chtěl vyšetřit "uvnitř", což se jevilo jako silně bolestivé.. Diagnóza mi byla sdělena takovým způsobem, že mi ji p. doktor napsal na papírek a prý ať si to najdu na internetu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost, neměnila bych


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je nejlepší v Kroměříži.Neměnila bych.


B
Ověřeny pacient

k jinému gyneologovi bych nešla,a proto pane doktore buďte tu pro nás do 100 let


J
Ověřeny pacient

Asi jsem první chlap, co sem píše, ale i já mám zkušenost s panem doktorem. Při těhotenstvím manželky ji vždy uklidnil, poradil a kolikrát si pozval,,zadem" i mě aby opravdu rozptýlil obavy. Byl velmi profesionální a za to mu děkuji. Děvčata, která nejste spokojeny, zkuste si najít jiného pana doktora, ať jste spokojeny.


S
Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojená, nechápu jak se někdo může cítít ublížený a dotčený, že se s ním nejedná, jako by byl z hradu..Toto už je opravdu trapné. A pokud nemáte na placený ultrazvuk, tak proč si potom pořizujete dítě, když do něj musíte investovat daleko víc...?!!!!!!!!


Z
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená! Pan doktor i sestřičky se vždy ohleduplně a příjemně chovají!


Sice je pravda, že někdy toho má pan doktor hodně a odrazí se to na jeho náladě nebo přístupu k pacientce, ale! NIKDY se mi nestalo, že by na mě byl hrubý, vždycky mi vše vysvětlil, co mě trápilo, nebo na co jsem se zeptala. Měla jsem dvakrát problémy, jinak chodím jen na preventivní, a pan doktor je ihned správně vyřešil. Nikdy se mi nestalo, že by mi odmítl udělat vyšetření navíc, protože mu v čekárně sedí dalších deset čekajících pacientek. Naopak, když měl podezření, že se něco děje, věnoval mi nadstandartní péči, udělal doplňující vyšetření, uklidnil a ještě navíc mě poslal na vyšetření do nemocnice, aby měl jistotu. Co mě moc mrzí, tak je odchod úžasné sestřičky. Ta byla jedinečná a měla pacientky opravdu ráda!


Jsem jeho pacienka a jsem velice spokojená i s přístupem sestřičky.Mohu jen doporučit


Pěkný den všem. Je pravda, že někdy pan doktor Wiedermann nemá den a náladu na povídání. Na druhou stranu vždy, když jsem se na něco zeptala, tak mi odpověděl a daný problém vysvětlil. Mívá čekárnu pravidelně nacpanou k prasknutí, takže se díky tomu jistě často setkává s negativně naladěnými pacientkami. Jako odborník je ovšem výborný a v těhotenství jsem i přes drobné komplikace díky jeho podrobnému vysvětlení a dobrému přístupu byla v klidu. Po porodu se objevily nějaké problémy a jeho neomylná a okamžitá diagnóza velice pomohla k vyřešení problému. Pro mě je pan doktor Wiedermann nejlepší volba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti