MUDr.

Jaroslav Viták

Kontaktní informace

• Neurologie - rehabilitace

Stankovského 144, 25088 Čelákovice, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• N

Zdeněk Topinka
    Zdeněk Topinka
    Axmanova 131, Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

Když už jsem se nemohl ani pohnout, tak mi řekl ať přijdu do ordinaci a počkám si frontu. Nemohl jsem ani dojít na toaletu..........vykašlal se na mě.... přijela paní doktorka Kadeřábková něco mi píchla a zavolala záchranku....
      panu DOKTOROVI to bylo jedno. Od té doby k němu nechodím.

• N

Co k tomu psát velká spokojenost

• Š

Vždy jsem s panem doktorem spokojená, pacientům, kteří s ním spokojeni nejsou doporučuji neuroložku v Českém Brodě, tam dostanete léky, které Vám stejně nepomohou a navíc doporučení na psychiatrii nebo psychologii. Ještě Vám k tomu odblokuje krční páteř, kterou jste měla zablokovanou. Po takovém to vyšetření jsem se dostala za dva dny na to na neurologii v Motole a za 14dní jsem byla na operaci s krční páteří. Takže všichni nespokojení pacienti bežte tam, kde nebudete muset čekat, ale nebudete ani pořádně vyšetřeni. Radši si v čekárně počkám, ale vím, že mě pan doktor prohlídne a věnuje se mi. Jen díky neurologům v Motole a panu doktorovi Vitáky nejsem dnes na vozíku.

• Š

S panem doktorem a s jeho přístupem jsem vždy velmi spokojená

• nevěřím svým očím, co tady lidé píší. Je sice pravda, že je dobré si vzít do čekárny jídlo a pití na celý den, ale to je záležitost organizační, nikoliv odborná. Jsem jeho pacientkou řadu let. Plně se mi věnoval, poslal na odborná vyšetření, doporučil lázeňskou léčbu a velmi se zasloužil o zlepšení mého zdravotního stavu.Jsem ráda, že jsem ho poznala.

• Chytrý,ochotný.

• Přečetl jsem si zde všechna hodnocení a cítím potřebu se též vyjádřit.
      Služby neurologa jsem potřeboval za posledních 15 let cca 4x. Jednou ve stavu, že jsem se do ordinace dostal s pomocí příbuzných a třikrát jsem se tam sotva doplížil. Pokaždé jsem odešel s pocitem velké úlevy od bolesti a kromě jednoho případu jsem druhý den o bolesti nic nevěděl. Z toho usuzuji, že pan doktor umí napravovat. To že to trvá poněkud déle než píchnout injekci a napsat recept je asi jasné. Jasné je i to, že se dá těžko plánovat jestli se bude pacientem zabývat 10 minut nebo hodinu. To, že je ordinace stále nabytá je podle mě důkazem toho, že řada lidí jeho služby oceňuje. A na závěr jedna rada netrpělivým. v okolí Čelákovic
      ( 10 km) jsou neurologové 3. Což zajít k nim. Třeba příště budu dřív na řadě.

• velmi dobrý a ochotný

• Velmi dobrý a pečlivý lékař.

• Nerozumím reakcím pacientů, kteří zde píší. Pana doktora doporučuji, je to odborník, důvěřuji mu. Držím se jeho rad a mohu jen potvrdit zlepšování svého zdravotního stavu. A že se čeká v čekárně? Ruku na srdce, ono je to tím, že se totiž pacientovi opravdu věnuje. Netrpělivcům doporučuji knihu a hlavně radost z toho, že vůbec v ČR máme ještě nějaké lékaře... :o)