Praktický lékař pro dospělé
Průmyslová čtvrť 15, Třebíč

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Za mě pan doktor Vavřínek....super....jako doktor i člověk se srdcem na pravém místě :):)neměnila bych.....

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Vavřínek je skvělý doktor a ortoped,velmi příjemný člověk. Jen ta jeho dochvilnost občas pokulhává ale to se mu snadno odpustí :-)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé celkové vyšetření

Pan doktor je velmi prijemny clovek. Jeden z mala doktoru ke kteremu je radost chodit, protoze z nej clovek nema strach. Ma lidsky pristup a skvely smysl pro humor. I z neprijemnou diagnozou od nej clovek odchazi s usmevem. Dekuji PANE DOKTORE!

Pan doktor na me pusobi velice solidnim dojmem. Jako jednomu z mala lekaru se nebojim zavolat s problemem ani o vikendu. Telefon mi vezme a z jeho hlasu neslysim nastvanost, ale snahu poradit. Hodnotim pana doktora Vavrinka jak nejlepe to jde. Neni to jen dobry lekar, je to i dobry clovek.

super :-)

Vynikající lékař s velkým rozhledem, empatií a smyslem pro humor. I.D.

Perfektní lékař i člověk :-)

vždy dobře poradí

Vyborny lékař

Pan doktor Vavřínek,je velmi příjemný člověk.Má velmi dobrou diagnostickou schopnost.Je výborný odborník,jak praktický lékař i ortoped.B