Lékařská regionální, s.r.o.
Kostelní 10/5, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Lékařská regionální, s.r.o. OCD, Bipolární porucha, Paranodní schifrenie

K panu doktorovi docházím už dlouho a můžu hrdě prohlásit, že pan doktor mě profesionální cestou dovedl do stabilizovaného stavu a nyní mohu říct, že se cítím nejlépe za svůj život. :)) za to vše vděčím panu Mudr. Jaroslavu Tržickému. :) ukázal mi správný směr a nyní žiju normální podnikatelský život, ve kterém řídím jeden eShop a jednu svojí vlastní firmu v oblasti Streamování videí koncertů živě ve 4K - 360 stupňů. :)

Pana doktora celým svým bytím doporučuji všem, kteří si už nevědí rady. :))

Peace & Love.

Nejprve jsem k němu chodil po vážné nehodě a bylo to celkem fajn, ale od nového roku jsme změnili pojišťovnu, protože VZP nehradí protonovou léčbu, kterou potřebuje člen rodiny. Jako novou pojišťovnu jsme zvolili Vojenskou pojišťovnu, s tou ale pan doktor nemá smlouvu. Ale nového psychiatra jsem hledat kvůli tomu nechtěl, tak jsem se domluvil se sestrou, že si návštěvy a důležité léky budu hradit sám (řádově pár stovek za čtvrt roku). Ale při další návštěvě pana doktora ni bylo řečeno, že mám smůlu, že se musím najít nového lékaře, že si to prostě platit nemůžu.

Sedm let mou matku trápil psychofarmaky, které ji nepomáhaly, ba naopak velice přitězovaly... Než na popud spokojené sousedky z okolí, zmenila lékaře, kt.jí okamžitě zmenila podávané léky. Dnes má matka vede téměř normální život. A k psycholožce Leiskové, kt.s ním spolupracuje take nemohu přidat kladných slov. Oba si "jedou" v zajetych kolejích, dnes uz starých tlejících učebnic... Nedoporučujeme!!!!!!

Léčení nebylo účinné. Po letech stejné psychopatické jednání u jednoho známého.Podepsalo se na dětech.
Po 18letech od začátku neúčinné léčby -stejný problém.Tohoto lékaře nedoporučuji!

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, je mi 19 let a objednala jsem se k k tomuto psychiatrovi, jenže sestra se mě ani nezeptala na ročník, a tak nevím jestli je to jen psychiatr pro dospělé, nebo i pro dospívající. Děkuji za odpověd

Řadu let trpím panickou poruchou, až po dlouhé době jsem našel odvahu a navštívil pana doktora. Od začátku přesně věděl co naordinovat, po několika týdnech jsem byl bez obtíží. Velmi profesionální přístup, odborník na slovo vzatý. Díky němu můžu vést zcela normální život beze strachu.

Tento lékař na mě působil velice dobře a opravdu mi pomohl.Lexaurin jsem dostala také,uklidnil mě a pomohl.Teď mohu normálně fungovat a nemám žádné potíže.Kdybych potřebovala,opět se na něho obrátím.

Pan doktor Tržický mne léčí již řadu let a díky jeho péči mohu v rámci možností normálně fungovat. Jeho předností jsou nejen hluboké znalosti odborné, ale také lidský přístup k pacientovi. Přiznávám, že se mnou nemá lehkou práci, ale pomáhá mi, abych sám se sebou vydržel žít.

Pan doktor mi na mé psychické obtíže předepsal lék. Při delším užívání léku se u mne objevila negativní rekce (samovolný třas, brnění rukou a nohou). Toto bylo popsáno jako možná reakce na lék v příbalovém letáku léku. Když jsem toto telefonicky oznámil panu doktorovi, tak se mi dostalo překvapivé odpovědi. "Proč ten leták vůbec čtete?" Jsem přesvědčen o tom, že pan doktor je spíše zaměřen na léčení závislostí (drogy, alkohol). Téměř vůbec si se mnou nikdy nepovídal a byl jsem pro něj vždy pouze objekt pro získání odměny od VZP.

pan doktor mi pomáhá při mojí nemoci.