Gynekologická ambulance
Zámecká 80, Kolín

Lidsky - jeden z nejlepších doktorů se kterými jsem se setkala. Rozhodně ne člověk pro mladé barbínky, které se nechají masírovat nagelovanými mladými doktory, kteří nosí zlaté obojky farmaceut. firem. Vřele doporučuji!

Byl to můj první lékař a také nejhorší !!! několikrát mě léčil na něco co jsem vůbec neměla a skutečná nemoc se jen zhoršila... prostředí příšerné a pan doktor se mi již teď s odstupem pěkně HNUSÍ !!!

Jsem s panem doktorem Tichým velmi spokojená. I já jsem přestoupila od jiné gynekoložky, s níž jsem byla silně nespokojená, a musím potvrdit, že se příjemný, dá se s ním domluvit a vyšetření není na rozdíl od mé bývalé gynekoložky bolestivé.

X

Ordinace nepatří k těm nejvybavenějším, nejskvělejším, nejlepším atd.,ale pan doktor je prima.A navíc snad jako jedinej přibírá v KJolíně nové pacientky jinak maj všude plno.

X

Ordinace pana doktorasice nepatří mezi ty nej....ale osobně sním problémy nemám, rozhodně se snim dá mluvit lépe než smou bývalou gynekoložkou.Chodím k němu sice teprve dva roky, ale vždy mi vyhověl a dájí se snim řešit gyn.problémy, dokonce i mé těhotenství u něj proběhlo bez problémů a nic nezadbal

Já osobně jsem k němu přestoupila od jiné gynekoložky a jsem zatím spokojena.Netvrdnu v čekárně,na řadu jdu v tu hodinu,na kterou jsem objednána.

Připojuji se k p.Simoně.Prostředí je hrozné,příjde mi špinavé.Ani nevede kabinku a já se svlékala jen za závěsem,který vede do čekárny.Brr...Na lehátku,které mělo sloužit pacientkám,byly hromady papírů,takže i těhotná jsem musela lézt na kozu.Prostě-ženy,pryč od něj!!!!

S panem doktorem Tichým mám dobré zkušenosti, ordinace i čekárna jsou normální.

Myslím,že už rozhodně nemá ordinovat,hrozné prostředí,absolutní ignorování komplikací.Nezná nové léčby.Rozhodně radím jiného gynekologa