Adresa

Zámecká 80, Kolín
Gynekologická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Lidsky - jeden z nejlepších doktorů se kterými jsem se setkala. Rozhodně ne člověk pro mladé barbínky, které se nechají masírovat nagelovanými mladými doktory, kteří nosí zlaté obojky farmaceut. firem. Vřele doporučuji!


E

Byl to můj první lékař a také nejhorší !!! několikrát mě léčil na něco co jsem vůbec neměla a skutečná nemoc se jen zhoršila... prostředí příšerné a pan doktor se mi již teď s odstupem pěkně HNUSÍ !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Jsem s panem doktorem Tichým velmi spokojená. I já jsem přestoupila od jiné gynekoložky, s níž jsem byla silně nespokojená, a musím potvrdit, že se příjemný, dá se s ním domluvit a vyšetření není na rozdíl od mé bývalé gynekoložky bolestivé.


X

Ordinace nepatří k těm nejvybavenějším, nejskvělejším, nejlepším atd.,ale pan doktor je prima.A navíc snad jako jedinej přibírá v KJolíně nové pacientky jinak maj všude plno.


X

Ordinace pana doktorasice nepatří mezi ty nej....ale osobně sním problémy nemám, rozhodně se snim dá mluvit lépe než smou bývalou gynekoložkou.Chodím k němu sice teprve dva roky, ale vždy mi vyhověl a dájí se snim řešit gyn.problémy, dokonce i mé těhotenství u něj proběhlo bez problémů a nic nezadbal


M

Já osobně jsem k němu přestoupila od jiné gynekoložky a jsem zatím spokojena.Netvrdnu v čekárně,na řadu jdu v tu hodinu,na kterou jsem objednána.


N

Připojuji se k p.Simoně.Prostředí je hrozné,příjde mi špinavé.Ani nevede kabinku a já se svlékala jen za závěsem,který vede do čekárny.Brr...Na lehátku,které mělo sloužit pacientkám,byly hromady papírů,takže i těhotná jsem musela lézt na kozu.Prostě-ženy,pryč od něj!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

S panem doktorem Tichým mám dobré zkušenosti, ordinace i čekárna jsou normální.


S

Myslím,že už rozhodně nemá ordinovat,hrozné prostředí,absolutní ignorování komplikací.Nezná nové léčby.Rozhodně radím jiného gynekologa

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti