Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
61 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Doporucuji. Vzdy se snazi prijit na pricinu snazi se ji vyresit. Komunikaced dobra empaticka dukladna


D
Ověřeny pacient

Bohužel veliké zklamání. Pan doktor mě poslal v 5tt na přerušení těhotenství z důvodu zamlkleho tehotenstvi dle jen z utz.
Nedalo mi to a přešla sem k jinému dr. A čekáme zdravé miminko které se správně vyvyji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor.Sice je milej na mě ale doufám že bude to v pořádku ale doufam že co bude pondelí.Nebude to vazní nejsem snim spokojena.Když mi u mě jako u pacientky nepoznal přesnou.Diagnozu migoza v pochvě.V tomhe směru spravněj jako gynegolog rozesnat takovihle diagnozy u žen.Jsem byla osetřena 7.6. v Liberci řekl abys jsem dolečila na kožním ambulanci!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a hodný s příjemným a jemným vystupováním. S mým problémem dlouhého snažení o dítě začal okamžitě jednat, na nic nečekal. Jsem s ním moc spokojená. Neměnila bych.


L
Ověřeny pacient

Najdou se pacienti, kteří rozmáznou banální chybu a najde se mraky těch co mlčí a stálo je zdraví, nervy a spoustu dalšího.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

S panem doktrem jsem spokojená. Nemohu říci, že bych byla bezproblémový pacient. Cystu jsem měla také, ale vše proběhlo v pořádku. Byla jsem 2 x těhotná. Vždy se o mě on i jeho sestřičky perfektně postaraly. Na prohlídky jsem chodila tak často, že mi to až přišlo divné. Nikdy jsem nečekala déle jak půl hodiny. Nechápu, kdo může napsat, že čekal 3 hodiny. To asi bylo zavřeno. Samozřejmě nikdo není dokonalý, a také se najdou ti pacienti, kteří sebemenší chybu rozmáznou.


máte tady málo místa a já mám málo času. Prostě osvědčený, jednička mezi jinými.


Musím se bohužel přídat k negativnímu hodnocení. Několik let jsem navštěvovala pana doktora, při běžných prohlídkách vše Ok. Jakmile jsem si začala stěžovat na bolest v podbřišku stále mne ujišťoval že je vše v pořádku, že to je normální...doporučoval nějaké kapičky atd...Zhruba po dvou letech jsem se dostala do Turnovské nemocnice s takzvanou cystou, která se pouze odstraní....odcházela jsem po 14 dnech pouze s jením vaječníkem a byla mi diagnostikována endometrióza.Na nic jsem nečekala vzala od pana dokrora kartu a přešla jinam, nehledě na to že mou sestru léčil stejným způsobem a dopadla obdobně...nyní už je také jinde.Díky panu doktorovi budu ráda když vůbec někdy otěhotním...jistě se to dalo zjistit dříve a nenechat to zajít tak daleko, to mi ostatně potvrdili i v nemocnici v Turnově.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K panu doktorovi nepatřím,byla jsem u něj pouze jednou.Byla jsem těhotná,začala krvácet a můj gynekolg měl dovolenou.Ještě ke všemu byl pátek.Přesto mě pan doktor vyšetřil,uklidnil a dokonce přidal nabídku,kdyby můj pan doktor v pondělí ještě neordinoval,ať přijdu.Nikdy na to nezapomenu,jsem vděčná a děkuji!


S panem doktorem Sochůrkem jsem naprosto spokojená, vždycky poradí a všechno důkladně vysvětlí. Jen by nemusel šeptat, nikdy ho neslyším :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti