Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Dříve byl pan doktor kapacita. Posledních pár let jde jen o prachy z pojišťovny a vy jste jen jako zboží. Přehlédl u mě hodně věcí na které přišli vždy až ve špitále a divili se, že mi lékař neudělal patřičné testy, ačkoliv jsem ho na své problémy opakovaně upozorňovala.
Ze dvou sester mu tam zustala ta nepříjemná, která neumí zorganizovat čas, takže i když jste objednání, tak tam čekáte minimálně tri hodiny a ještě když se na preventivní prohlídku objednáte o par mesicu déle, tak vám začne vyhrožovat, ze to budou pojišťovny hlidat a ze můžete mít problém.

Ze zvědavosti jsem se podívala do aplikace pojišťovny a doktor si účtoval XXXX Kč za telefonickou konzultaci, přitom jsem se jen telefonicky chtěla objednat.

Hvězdičku dávám jen proto, ze když nemáte zdravotni problém, tak je pan doktor velice super (pokud vám nevadí dlouhé čekání). Pokud vám nejde jen o prevenci a myslíte, ze mate nejaky zdravotní problém, jeďte do špitálu nebo změňte doktora

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Chodila jsem k p. Dr. roky, stěžovala si na bolest v podbřišku vždy řekl že nic nevidí že je vše jak má. Když jsem začala s antikoncepcí a později přestala, rozčiloval se že co hodlám dělat jestli chci otěhotnět. Když jsem mu řekla že chce skusit bazální metodu tak byl nemilí. Přešla jsem k jiné gynekoložce a zjistila že mám dělohu položenou dozadu což může způsobovat výše uvedené bolesti fakt který měl p. Dr. zjistit při ultrazvukovém vyšetření či prohmatem. A to nemluvím o dvou hodinových čekání v čekárně při normálním objednání na určitou hodinu.

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Dobrý den k MUDr. Scohůrkovi chodím přes 20 let je velmi sympatický a milý lékař. Nikdy jsem s ním neměla problémy vždy byl velice vstřícný poradil opravdu můžu ho jenom pochválit. Vždy měl velice milé symptatické sestřičky vždy mě vyhověly nebyl problém. Jsem onkologická pacientka chodím pravidleně každý rok na prohlídky. Letos jsem byla zase na prohlídce a vše bylo v pořádku. Ale poslední dobou jsem měla problémy myslela jsem, že jsou urologického původu, ale pan doktor z urologie mě poslal na gynekologii. K mé velké smůle MUDr. Sochůrek má novou sestřička které jsem zrovna nepadla do oka. Chtěla jsem se objednat, ale ona mě odmítla objednat, že už jsem tam letos byla a vše bylo v pořádku a poradila mi mastičku. Bohužel mastička nepomohla zavolala jsem ta podruhé a sestřička byla opět velice nepříjemná. Tak mi to přišlo líto a musela jsem se objednat k jinému lékaře, kde jsem byla velice nespokojená s léčbou tady sice sestřička byla mocv hodná. ale pan doktor apatický nic ho moc nezajímalo hlavně, že mi nabízel abych si koupila léky které bohužel já užívat nemohu. A v tomto byl MUDr. Sochůrek právě moc dobrý lékař nikdy by mě nenabídl lék který mi uškodí. Moc ráda bych se k MUDr. Sochůrkovi vrátila, ale největší problém bude jeho sestřička. A ani nevím jestli mě ještě vezme zpátky byla bych mu moc vděčná.

Umístění: Poliklinika Modrá Hvězda Jiný

Doporucuji. Vzdy se snazi prijit na pricinu snazi se ji vyresit. Komunikaced dobra empaticka dukladna

Bohužel veliké zklamání. Pan doktor mě poslal v 5tt na přerušení těhotenství z důvodu zamlkleho tehotenstvi dle jen z utz.
Nedalo mi to a přešla sem k jinému dr. A čekáme zdravé miminko které se správně vyvyji.

Pan doktor.Sice je milej na mě ale doufám že bude to v pořádku ale doufam že co bude pondelí.Nebude to vazní nejsem snim spokojena.Když mi u mě jako u pacientky nepoznal přesnou.Diagnozu migoza v pochvě.V tomhe směru spravněj jako gynegolog rozesnat takovihle diagnozy u žen.Jsem byla osetřena 7.6. v Liberci řekl abys jsem dolečila na kožním ambulanci!!!!!!

Pan doktor je milý a hodný s příjemným a jemným vystupováním. S mým problémem dlouhého snažení o dítě začal okamžitě jednat, na nic nečekal. Jsem s ním moc spokojená. Neměnila bych.

Najdou se pacienti, kteří rozmáznou banální chybu a najde se mraky těch co mlčí a stálo je zdraví, nervy a spoustu dalšího.

S panem doktrem jsem spokojená. Nemohu říci, že bych byla bezproblémový pacient. Cystu jsem měla také, ale vše proběhlo v pořádku. Byla jsem 2 x těhotná. Vždy se o mě on i jeho sestřičky perfektně postaraly. Na prohlídky jsem chodila tak často, že mi to až přišlo divné. Nikdy jsem nečekala déle jak půl hodiny. Nechápu, kdo může napsat, že čekal 3 hodiny. To asi bylo zavřeno. Samozřejmě nikdo není dokonalý, a také se najdou ti pacienti, kteří sebemenší chybu rozmáznou.

máte tady málo místa a já mám málo času. Prostě osvědčený, jednička mezi jinými.