Jaroslav Smíšek, gynekolog Milevsko

MUDr. Jaroslav Smíšek

Uložit

Gynekolog Více

15 názor

Uložit


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Jeřábkova 158,, Milevsko

Poliklinika MilevskoJeřábkova 158,, Milevsko

Poliklinika MilevskoJeřábkova 158,, Milevsko

Poliklinika MilevskoJeřábkova 158,, Milevsko

Poliklinika MilevskoJeřábkova 158,, Milevsko

Poliklinika Milevsko

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Milevsko preventivní prohlídky

Pan doktor Smisek je skvely profesional a je velka skoda, ze jiz nebude ordinovat. Samozrejme chapu, ze nic netrva vecne,ale byla jsem s vami nadmiru spokojena. Chtela bych vam podekovat a poprat vse nej

I
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Milevsko pravidelné kontroly, obtíže

Pana doktora rozhodně nedoporučuji!! Chodila jsem k němu několik let. Začala jsem mít obtíže (bolesti břicha, špinění), které téměř ignoroval. Za obtíže prý mohl srůst, který až bych byla těhotná praskne a obtíže by zmizely. Po vyšetření u jiného lékaře byla zjištěna endometrióza, byla jsem odeslána ke specialistovi, kdy byla nutná operace pro rozsáhlou endometriózu. Nyní když budu chtít otěhotnět, bude nutné umělé oplodnění. Takže pana doktora už opravdu ne!!!

MUDr. Jaroslav Smíšek


Milá Iveto.
Byl jsem upozorněn na Váš kritický příspěvek na serveru Známý lékař. Abych se poučil z případných vlastních chyb, prohledal jsem všechny zdravotní karty se jménem Iveta ve své současné i archivní kartotéce. Nenašel jsem ani jeden záznam, který by alespoň vzdáleně korespondoval s Vámi popisovanou situací. Buď tedy nejste Iveta, nebo jste si svou historku vymyslela. Jste tedy běžný anonymní lhář a pomlouvač. To, bohužel, léčit neumím.
Dr. Smíšek

T
Ověřený profil

profesionální, rád poradí, nic nezanedbá, jsem velmi spokojená a neměnila bych, vždy příjemný a v čekárně když jsem obědnaná na určitou hodinu, vždy jí dodrží, sestřička Zdeňka je supr

T
Ověřený profil

Naprosto perfektní lékař ve svém oboru - decentní, jemný, profesionál každým coulem. S jakýmkoliv dotazem či problémem pan doktor poradí, vše vysvětlí tak polopaticky, že nelze nepochopit. Chodím k němu již 15 let a doufám, že ještě dlouho budu. Všem ženám, které se chtějí i u gynekologa v rámci možností cítit příjemně, mohu jen doporučit!

je to skvělý doktor s lidským přístupem

V

Pan doktor Smíšek je výborný, profesionální a pečlivý. Mám k němu obrovskou důvěru - a to jsem kvůli svému zdraví navšívila stovky jiných lékařů. Jeho přístup k pacientkám je profesionální, ale ne chladný, přátelský, ale ne vlezlý. Oceňuji jeho jemný smysl pro humor i velké pochopení v situacích pro pacienta velmi psychicky obtížných. Nemám jedinou výhradu.

H

I já se přidávám k tomu nejlepšímu hodnocení....Díky panu doktorovi mám zdravou holčičku...Vždy milý, vysvětlí vše, co je třeba, nic nepodcení...Mohu jen a jen doporučit!!!Péče na vysoké úrovni.

E

mám s ním jako s lékařem tu nejlepší zkušenost,jsem tělesně postižená a jeho pomoc je všestranná,má příjemné vystupování,vše několikrát vysvětlí a poradí,nebyl poblém ani když bylo potřeba řešit věci u revizního lékaře,je hlavně lidský a důkaz je 15 let po které k němu docházím

M

k hodnocení nejlepší chybí jen více informací od něj

J

Pan doktor Smíšek, je jediný z lékařů, ke kterému mám 100% důvěru. Nic nepodceňuje. Vždy je příjemný, profesionální a vše vysvětlí, přesně jak už tady bylo řečeno, třeba 3x. :o) Chodíme k němu všechny ženské z rodiny a jsme opravdu spokojené. Neměnila bych!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti