Gynekolog Více

Česká Třebová 1 adresa

Sam. ord. PL - gynekologa
F. V. Krejčího 405, Česká Třebová

Chodim k panu doktorovi už několik let a nemůžu si stěžovat. Vždy mi všechno vysvětlí,prohlídky bolestive nejsou,sestřička je velice příjemná.

Pročítala jsem si zde přítomné názory a mohu s klidným svědomím říct, že jsem se s negativním přístupem pana doktora nesetkala. Pravdou je, že není moc výřečný,ale vždy když jsem potřebovala něco vysvětlit, dokázal mi to vyložit opravdu výborně. Nemohu si opravdu stěžovat, ale pravdou také zůstává, že jsem nikdy neřešila žádný vážný gynekologický problém. Přítomnost sestry v ordinaci mi nevadí, je součástí každého lékaře ke kterému chodím a myslím, že už lecos viděly a jejich přítomnost nám může zajistit spíše bezpečí (v případě obtěžování doktorem), než pocit trapnosti. :-)

Kdysi jsem k němu chodila, přístup byl děsný, jak jsem zjistila, že jsem těhotná, okamžitě jsem od něj odešla. Protože si nevšiml toho "detailu", že jsem těhotná, dokonce s dvojčaty, jen řešil, proč jsem nešla přímo k němu...
Nemohla jsem mu vysvětlit, že mě moje praktická lékařka poslala s podezřením na akutní břicho do nemocnice, kde diagnostikovali velkou cystu. Pan doktor pouze brblal a nadával, jaktože jsem nešla k němu a že ta cysta je o kousek jinde a větší, než popsali v nemocnici. Ani při další kontrole se neobtěžoval zjistit nic jiného, než to, jak vypadá cysta... to že jsme plánovali dítě ho nezajímalo...
Díky nynějšímu primáři gynekologického odd. v nemocnici, kterému jako jedinému bylo divné, že cysta necysta jsem přes 40dní nemenstruovala a udělal mi test HCG a UZ a zjistil, že jsem v 6tt. Bylo to těsně před tím, než jsem šla na operaci s cystou.
Díky tomu mám živá a zdravá dvojčata a cysta zmizela sama.
K panu Pozděnovi bych už nikdy nešla, protože se ani neobtěžoval anamnézou a pořádným vyšetřením, jen přímo soptil vzteky, proč jsem jela do nemocnice a nešla si posedět s velkými bolestmi břicha k němu do čekárny.
Na nynějšího gynekologa nedám dopustit...

nejhorší lékař u kterého jsem kdy byla. Když jsem k němu zašla na prohlídku, jestli náhodou nemám cystu na vaječníku (už jsem jednou jednu měla), tak po ultrazvukovém vyšetření řekl, že tam nic není. Po 2 měsících jsem byla na prohlídce ve FN v Praze, kde mi zjistili 10 cm cystu na vaječníku!!!!!!! Když jsem se jich tam ptala, jestli už v srpnu tam ta cysta mohla být, tak říkali, že určitě.
Takže já už nikdy více!!!!!! Přístup doktora je otřesný, vybavení (mohu teď dobře srovnávat) je jak z první republiky.
Divím se ženám, které k němu dobrovolně chodí.

Pana doktora Pozděnu rozhodně nedoporučuji. Často bývá nepříjemný, ve špatné náladě, a neumí jednat s pacienty. Jela jsem na rok do zahraničí a nebyl ochotný mi předepsat víc balení antikoncepce, řekl mi "tak prostě vysadíte, no". Už delší dobu před tím jsem s jeho přístupem nebyla spokojená, tato jeho "rada" byla poslední, co jsem snesla, a doktora jsem změnila.

ordinaci doporučuji,výborný ultrazvuk, užasná sestra,má výbornou organisaci, vládne tam klid, lékař umí,ale je mu málo rozumět, věřím mu . Dana

sestřička velmi příjemná,mě osobně nevadí že je v ordinaci.S panem doktorem jsem velmi spokojená,co se týče prohlídek nikdy se nechoval špatně a naprosto bezbolestný zákroky....což problémy byly ale nemůžu si stěžovat na špatný přístup, vše vysvětlil a vše se dobře vyléčilo.

Všichni se mnou jistě nebudou souhlasit ale já jsem s tímto lékařem spokojená, tak proč bych to nenapsala.Měla jsem ho kdysi u porodu, operoval mne a léta k němu chodím a nemám problém.
Co mě zajímá, na to se zeptám a on vysvětlí.

sestřička v ordinci vubec nevadí,příjemná a milá, kultivované prostředí

Já si teda nemůžu stežovat. Ta sestřička u noh (to jsem si zpětně uvědomila až teď),není moc příjemné, ale s doktorem to nemá co dělat. Vždy když mi něco bylo, mě vyšetřil (co si budem namlouvat, žádné vyšetření na gyndě není skvělý)a něco předepsal a i rád vysvětlil.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den jsem po operaci pásky TOT.Od té doby mám bolesti v pochvě a sexuální život je nereálný.Děkuji za odpověď

Po každém invazivním výkonu může nějaký čas přetrvávat určitý dyskomfort , záleží jak dlouho a v jaké intensitě, což z dotazu není zřejmé. Poraďtě se na pracovišti, kde byl výkon proveden.

MUDr. Jaroslav Pozděna

Dobrý den. 2 roky jsem používala antikoncepci Cleosensa 0.03/3 a kvůli kvasinkovým infekcím jsem změnila na Feminegi 0.02/3. V blistru Feminegi mi chybí jedna tableta už z výroby, asi nějaká chyba. Můžu si místo toho vzít jednu tabletu Cleosensy a budu chráněna? Jinak beru pravidelně bez problémů. A mám si to vzít ideálně v druhém týdnu užívání nebo kdy? Děkuji za odpověď

Pouze 20, nic se nestane, dále norm. režim