Wolkerova 603, Brandýs nad Labem
Neurologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. Odcházela jsem naprosto spokojená. Pan doktor mě vyšetřil a vše podrobně vysvětlil . A jestli někomu vadí starší vzhled ordinace, upřímně kdyby ordinoval pan doktor ve sklepě je mi to jedno. Nejde mi o prostředí ale o lékaře. A pana doktora mohu upřímně doporučit. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup, ochotný a léčí pacienta protože mu chce pomoci. Děkuji že jsem Vaší pacientkou.

Děkuji panu doktorovi za pomoc .. Alena Funková, Roudnice nad Labem

Vžyd, když jsem to potřebovala,tak mi ochotně pomohl a rovněž i mé rodině.Děkuji Vám doktore.

Velké zklamání z přístupu tohoto lékaře, komunikace hrozná, namyšlenost a neochota něco vysvětlit. Takové jednání jsem popravdě ještě nezažila a z ordinace
jsem odcházela s pocitem, že jsem asi pana doktora dost obtěžovala, již nikdy více. Vlastně jsem tam byla úplně zbytečně, protože jsem se stejně nic nedozvěděla.

Korektně vzdělaný odborník,jedná na rovinu a má velké zkušenosti

Vzdělaný, velmi zkušený odborník s dobrou diagnostickou intuicí

Pana doktora Polacha jsem navštívila několikrát - vždy když mi bylo zle. Velmi dobrý diagnostik, jaké vyšetření doporučí tak také vytelefonuje, neboli objedná. Po vyšetřeními určil léčbu a to velmi dobře.Děkuji moc pane doktore i za mé známé, kterých jste se velmi ochotně ujal.Díky

Dobrá a rychlá pomoc při akutních obtížích.