Wolkerova 603, Brandýs nad Labem
Neurologická ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Děkuji panu doktorovi za pomoc .. Alena Funková, Roudnice nad Labem

Vžyd, když jsem to potřebovala,tak mi ochotně pomohl a rovněž i mé rodině.Děkuji Vám doktore.

Velké zklamání z přístupu tohoto lékaře, komunikace hrozná, namyšlenost a neochota něco vysvětlit. Takové jednání jsem popravdě ještě nezažila a z ordinace
jsem odcházela s pocitem, že jsem asi pana doktora dost obtěžovala, již nikdy více. Vlastně jsem tam byla úplně zbytečně, protože jsem se stejně nic nedozvěděla.

Korektně vzdělaný odborník,jedná na rovinu a má velké zkušenosti

Vzdělaný, velmi zkušený odborník s dobrou diagnostickou intuicí

Pana doktora Polacha jsem navštívila několikrát - vždy když mi bylo zle. Velmi dobrý diagnostik, jaké vyšetření doporučí tak také vytelefonuje, neboli objedná. Po vyšetřeními určil léčbu a to velmi dobře.Děkuji moc pane doktore i za mé známé, kterých jste se velmi ochotně ujal.Díky

Dobrá a rychlá pomoc při akutních obtížích.

Děkuji panu doktorovi za pomoc .. Alena Funková, Roudnice nad Labem

Korektně vzdělaný odborník,jedná na rovinu a má velké zkušenosti

Vzdělaný, velmi zkušený odborník s dobrou diagnostickou intuicí

Dobrá a rychlá pomoc při akutních obtížích.