Prof. MUDr. Jaroslav Opavský

Neurolog Více

Olomouc 1 adresa

Odborný lékař neurologie
tř. Míru 115, Olomouc

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Z počátku ochotný, snaživý, poctivý, zdálo se, že jsem opravdu v dobrých rukou, svému oboru rozumí. Po 5 měsících "léčení" (krevní testy, rentgen, infuze, rehabilitace - kvalitní) jsem změnil lékaře. Můj fyzický stav se i přes jeho usilovnou snahu neustále zhoršoval. Při mé poslední návštěvě, kdy jsem nebyl schopný ani chodit byl velmi nelidský, arogantní, osočil mě, že si celou situaci vymýšlím, přeháním, jsem hysterický, prý to není tak hrozné. Napsal mi 4 druhy léků a ať ho už "neotravuji". Lékař z jiného oboru mi napsal magnetickou rezonanci, která odhalila příčinu potíží a nemoc vyléčil. Po svých zkušenostech jsem došel k závěru, že pokud tento lékař nenajde objektivní příčinu potíží - bolestí, odstraňuje příznaky nemoci - bolesti. Potlačení příznaků ale nemoc neodstraní. Nebyl ochoten mi napsat magnetickou rezonanci (prý v mém případě je zbytečná) a pořád jen potlačoval bolesti - příznaky. Nepochybuji o odbornosti lékaře, ale jeho chování v případě, že nenajde neurologickou příčinu je katastrofální. Příčina není neurologická = nic Vám není.

MUDr. Opavský je výborný odborník a moc příjemný člověk. Pomohl mi s problémy, které nechtěl nikdo jiný řešit. Doporučuji.

Pan profesor je opravdový profesionál a to nejen po stránce odborné, ale hlavně lidské. Pokud hledáte opravdu dobrého neurologa, potom bych volila jeho.

Pan profesor Jar. Opavský je jeden z nejlepších neurologu které znám.Jeho přístup k pacientum je vstřícný a velice lidský.