Jaroslav Opavský, neurolog Olomouc

Prof. MUDr. Jaroslav Opavský

Uložit

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Míru 115, Olomouc
Odborný lékař neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Z počátku ochotný, snaživý, poctivý, zdálo se, že jsem opravdu v dobrých rukou, svému oboru rozumí. Po 5 měsících "léčení" (krevní testy, rentgen, infuze, rehabilitace - kvalitní) jsem změnil lékaře. Můj fyzický stav se i přes jeho usilovnou snahu neustále zhoršoval. Při mé poslední návštěvě, kdy jsem nebyl schopný ani chodit byl velmi nelidský, arogantní, osočil mě, že si celou situaci vymýšlím, přeháním, jsem hysterický, prý to není tak hrozné. Napsal mi 4 druhy léků a ať ho už "neotravuji". Lékař z jiného oboru mi napsal magnetickou rezonanci, která odhalila příčinu potíží a nemoc vyléčil. Po svých zkušenostech jsem došel k závěru, že pokud tento lékař nenajde objektivní příčinu potíží - bolestí, odstraňuje příznaky nemoci - bolesti. Potlačení příznaků ale nemoc neodstraní. Nebyl ochoten mi napsat magnetickou rezonanci (prý v mém případě je zbytečná) a pořád jen potlačoval bolesti - příznaky. Nepochybuji o odbornosti lékaře, ale jeho chování v případě, že nenajde neurologickou příčinu je katastrofální. Příčina není neurologická = nic Vám není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Názor přidán dne 10.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


L

MUDr. Opavský je výborný odborník a moc příjemný člověk. Pomohl mi s problémy, které nechtěl nikdo jiný řešit. Doporučuji.


S

Pan profesor je opravdový profesionál a to nejen po stránce odborné, ale hlavně lidské. Pokud hledáte opravdu dobrého neurologa, potom bych volila jeho.


P

Pan profesor Jar. Opavský je jeden z nejlepších neurologu které znám.Jeho přístup k pacientum je vstřícný a velice lidský.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti