Gynekologicko - porodnická ambulance
Franty Šumavského 171/III, Klatovy

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

Úžasný pan doktor!!! Srdíčko má na správném místě, se vším pomůže a vše vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

U pana doktora Matušky jsem v dlouholeté péči a jsem velmi spokojená. Již před 25ti lety pomáhal na svět mé druhé dceři. Má velmi empatický přístup a záleží mu na mě jako na pacientce. I když jsem řešila v minulosti jakýkoliv zdravotní problém, pokaždé jsem dostala odpovědi na všechny otázky a navrhnul mi adekvátní léčbu. V jeho ordinaci se cítím velmi příjemně, oceňuji ochotu ať při telefonické domluvě nebo osobní návštěvě.

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

Nejlepší lékař k jakému jsem kdy chodila! Vždy vše vysvětlí, snaží se lidsky poradit, je příjemný jak on tak jeho paní sestřička. Nikdy jsem neměla s ničím problém, také mně odrodil a vše bylo v naprostém pořádku, chodil mně navštěvovat i na pokoj a ptát se jak se mi vede.

Jsem ráda že chodím k tak užasnému lékaři,vždy mě vše řekne jak to je stará se velice dobře o své pacienty,lepšího lékaře jsem ještě neměla

Pan doktor se o mě staral při obou těhotenstvích, podruhé mě i odrodil.. A oproti prvnímu porodu to byla úžasná zkušenost.. Je perfektní. Pravda, že sestřička je trochu od rány, ale v dnešní době to vůbec není na škodu.

Pan doktor je výborný a moc příjemný. Byla jsem s ním moc spokojená, bohužel jsem musela vyhledat jiného gynekologa, ale ne kvůli panu doktorovi, ale kvůli jeho paní sestřičce, její přístup je neprofesionální, k pacientkám se chová podle své nálady a i přes objednání na určitý čas tam čekáte dvě hodiny. S akutními problémy nemáte šanci se k panu doktorovi dostat co nejdříve. Ještě je na vás sestřička nepříjemná.

jsem velice spokojená, lidský a profesionální přístup..Byla jsem i v nemocnici, kde pan doktor operuje, mě osobně dvakrát a pokaždé se na mě chodil dívat, ptát se jak se mi daří..Ostatní pacientky na pokoji jen záviděly..:-)
Je to nejlepší gynekolog v Klatovech.

S panem doktorem mam jen prijemne zkusenosti.Je to lekar s profesionalnim a lidskym pristupem k pacientkam je to slunicko,jak uz nikdo psal v komentari.Sestricka je vstricna a vzdy s usmevem na tvari. K panu dr.mam naprostou duveru ihned zacal resit muj problem vse podrobne vysvetlil a i psych.podporil. Mohu jen vrele doporucit:0) L.Karlovská

chováním i přístupem jak pana doktora i sestřičky jsem velmi zklamaná, od té doby co jsem otěhotněla byl jejich přístup strašný, neochota, neskutečně dlouhé čekání v čekárně, zažila jsem opakovaně, že se sestřička bezdůvodně obořila na pacientky. Pokud jsem se pana doktora na něco zeptala odbyl mě a nic jsem se nedozvěděla, a to byly závažné otázky k mému těhotenství. Jelikož pracuji na velmi rizikovém pracovišti i přesto mi nechtěl napsat neschopenku, což jiný lékař by udělal okamžitě. Byla jsem spokojená než jsem otěhotněla, ale to je bohužel gynekolog ten nejdůležitější. Bohužel to není jen můj názor. Již jsem u jiné lékařky a jsem nadmíru spokojená, chodím tam s radostí a ne vystresovaná!!!

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasný! Profesionální,lidský přístup,stálý úsměv na rtech vše završuje. Nemohla jsem si vybrat lépe. Moc vám za váš přístup děkuji. Vztah pacient-lékař máte zvládnutý na výbornou!