Ordinace specialisty - ortopedie
Pavlova 2, Svitavy

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Jiný

Pan doktor mi vzdy pomuze s bolavym kyclem, napise leky,zjisti pohyblivost a napise rehabilitaci, na zmirneni bolesti. Trpim koksartozou a nemuzu kycel dlouhodobe zatezovat, pokut se stane, ze je kycelni kloub namozeny, vzdy mi doktor pomuze. Jsem spokojena.

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Strnulost šíje

Ordinaci jsem navštívila na doporučení fyzioterapeutky.
Pan doktor mě vyšetřil a poslal na RTG kde mi byla zjištěna blokáda páteře s tím, že mám zohnutou páteř naopak než by měla správně být. Toto pan doktor zhodnotil tak,že tento problém mám kvůli ochablému svalstvu protože dle něj necvičím i když jsem mu jasně vysvětlovala,že jsem aktivní.

Po druhé naštěvě s poměrně rapidním zhoršením stavu mého krku jsem si vyslechla přednášku o tom,že patřím do skupiny lidí s civilizačními chorobami a že to mám opětovně z toho,že necvičím. Vysvětlování toho,že cvičím opět nebylo bráno v potaz tak jsem rezignovala.
Nebylo mi provedeno žádné vyšetření ani nic předepsáno.Výsledek nemoci = "lenost".
Šla jsem tam nemocná s teplotama,jen kvuli stavu mého krku.Jednání s panem doktorem bylo velmi nepříjemné.Taky se objevovali narážky na můj mladý věk. (Ano, je mi pouhých 19, ale mám za sebou vážný úraz z kterého jsem myslela,že pochází má bolest.)

K tomu všemu se pohybuji a studuji na zdravotnické škole,takže jsem se konzultovala můj problém s vystudovanými fyzioterapeuty a ostatními lékaři z praxí, kteří mi znovunavštívení doktora doporučovali a dotlačili mě k tomu.

Do ordinace pana doktora jsem šla naposledy.Nenechám se urážet jen protože jsem mladá.

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie zánět šlach

Léčil mi zánět šlach, provedl vyšetření a řekl, že jsem zdravý, ruku můžu pomalu zatěžovat. Když to viděl další ortoped, řekl, že tohle už je ve stavu, kdy pomůže jen operace, jinak přijdu o ruku.

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie zánět šlach

potvrzuji jenom spokojenost a jeho odbornost, dvakrát mě operoval, achylova šlacha, tenisový loket, jsem bezbolestí. Nechápu lidi jimž se jeví jako nadřazený. milan kuthan

jednu krásnou středu jsem si špatně šlápl a luplo mi v koleni, nemohl jsem na nohu došlápnout, ani ji narovnat, takže hurá na pohotovost, tam rentgen, berle a doporučení - ráno navštívit "MUDr." Martínka. když jsem večer hledal ordinační hodiny tohoto pána, narazil jsem na jeho hodnocení, některá kladná, některá záporná, tak jsem si říkal, no co člověk to názor uvidíme ráno. v 11 hodin už jsem čekal v čekárně, vyšla sestra, tak jsem jí dal kartu pojištěnce a zprávu z pohotovosti. za 2 minuty byla venku s tím, že pan doktor si přečetl zprávu a že mě má objednat, říkám jí, že to snad nemyslí vážně, že nemůžu chodit a na zprávě z pohotovosti má jasně napsáno: "ZÍTRA kotrola MUDr. Martínek", tak na to mi řekla, že toho mají moc. když jsem se jí zeptal, na kdy mě objedná, řekla, že na úterý (připomínám, že byl čtvrtek), tak jsem jí řekl, že asi půjdu jinam, ať mě tam ani nepíše. zavolal jsem tedy MUDr. Kubešovi do Poličky a tam mi sestra řekla ať v poledne dojedu, tak jsem jel rovnou tam. MUDr. Kubeš koleno prohlédl a hned vzal telefon a volal do Nového Města na Moravě a objednal mě na artroskopii, hned na druhý den. při artoskopii zjistili poškozený meniskus, tak ho hned opravili a v sobotu jsem byl doma po operaci. spoléhat na pana Martínka, tak čekám do uterý ...
takže z mého pohledu si tento pán nezaslouží ani tuto jednu hvězdičku, ale bohužel, jinak to nejde.
tímto moc děkuji MUDr. Kubešovi a personálu ortopedie v Novém Městě za profesionální přístup a laskavé chování.

Je s podivem, že naše zdravotnictví dovolí provádět praxi osobě jako je pan Martínek, který se s hrdostí nazývá "ortoped". Jeho povýšený a pohrdavý přístup k pacientovi, který k němu přichází v bolestech a on ho má téměř za simulanta, je urážející. Pokud nejste zrovna celebrita, vrcholový sportovec, nebo jeho dobrý známý, nedoporučuji tohoto "lékaře" nikomu! Výše zmíněnému člověku "lékaři-ortopedovi" bych naopak doporučil nechlubit se údajnou dvacetiletou praxí, která neodpovídá jeho lékařskému výkonu, a místo podnikatelských aktivit navštívit některý z kurzů slušného chování a empatie.

W

Podle mě skvělý odborník,mě pomohl.Ale podle předešlých ohlasů ti silnější mají trošku smůlu.

Je zarážející, že ortoped nepozná skoliozu a nestabilní kříž. Po podivném trhacím manévru jsem nemohla chodit a musela podstoupit další operaci...

parciální ruptura chodil jsem k panu doktorovi dva měsíce a byl jsem maximálně spokojený hlavně mě hned dostal na operaci takže utržená část křížového vazu nezničila nic jiného a i následná péče byla k mé spokojenosti

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.

Nic o tom nevím. Pod nic jsem se nepodepsal ani nehodlám.

MUDr. Jaroslav Martínek