Palackého 1891, Kraslice
Praktický lékař a diabetolog

Karla Čapka 748, Habartov
Praktický lékař pro dospělé

Pro mně je to nejlepší doktor, mám u nej celý servis, protože je nejenom doktor praktický ale i internista, diabetolog.jeho sestra ma vse dobře zorganizované . Již nechci ten chaoz jaký zde byl a držím palce doktorovi i sestře -vydržte a Vy, kteří je pomlouváte jděte jinam. Vaš vděčný pacient Václav Š. Habartov.

pan doktor je velmi ochotný,dochází za pacienty i v soukromém čase..Vzhledem k jeho vysoké kvalifikaci má velké množství pacientů.Vzhledem k drzosti lidí a neurvalému přístupu,otravování i volném čase se nedivím,že je přístup sestry rázný a to je dobře .Musí svého lékaře také chránit.Kdyby jiní pacienti brali ohled na soukromí lékařů,objednávali se a dodržovali,co jim bylo řečeno.Bylo by to také jiné.Sáhněte si do svědomí,ostatní milí pacienti. !!!!

p.doktor je v ordinaci jako leklá ryba.Jeho žena, která mu dělá "sestru" do všeho mluví, aniž by se jí někdo na něco ptal.Navíc o dg pacienta mluví v samoobsluze. Co je lékařské tajemství je jí záhadou. Od lékaře jsem dostala takové množství léků, že jsemcelou noc nespala,jak mi bylo špatně. Po nějakém čase jsem se dostala v jiném kraji do nemocnice a tam se jen divili. Skladbu léků upravili, já se cítím daleko lépe a po této zkušenosti jsem změnila obvodního lékaře.

Jsem dlouhá léta pacientem MUDr Málka,přečetl jsem si všechna hodnocení
a nestačím se divit.Jak může někdo napsat,že jsou sestra a lékař dokonalý
tandem.Byla doba,kdy s panem doktorem pracovala sestra Monika a tomu se dalo
říkat dokonalý tým.Dnes je mi líto pana doktora,který ke své odborné práci
musí zastat ještě práci za sestru/všichni to víme/.Tato paní je k pacientům
velmi nepříjemná,hlasitě rozkazující,která moc vřelého citu s nemocnými
neprojevuje.V čekárně se velmi často hovoří o tom,že se divíme,proč si to
pan doktor nechá líbit.Chování této dámy kazí panu doktorovi jeho velmi
dobrou pověst,kterou si za celá léta vybudoval jak po stránce odborné,
tak i jako dobrý a laskavý člověk.Pan doktor má všechna hodnocení kladná
což je správné a přeji panu doktorovi jen to nejlepší v jeho práci.

nejlepší lekař a jeho sestra - lepší jsme si nemohli přát - perfektní sehraný tandem - takový pořadek, který vnesla do příšerného bordelu,který tu byl zavedený, zvládla na jedničku - myslíme,že to je trnem v oku těm pacientům,kteří by chtěli zpět ten chaos - nevšímejte si těch pomluv a pracujte tak dobře dál-
vaše pacientky

p.doktor je jednička. Ale sestru nemá, zaměstnává svou ženu jako úřednici. Nechápu, jak ji můžete vychvalovat, když vše z ordinace vynáší.

Pan doktor je skvělý. Je to odborník na svém místě. Doporučuji. Také sestřička je na úrovni. Je velice milá a schopná a snaží se nám pacientům vyhovět. Čekací doba je delší, ale to je tím, že pan doktor umí, tak má hodně pacientů.

Pan doktor Málek je kapacita je špičkový lékář,k pacientům,jeho odborná úroveň je výborná. je velmi ochotný ke svým pacientům dokáže vyslechnout pacienta má trělivost a cítí bolest s pacientem.Jsme na pana doktora hrdi že ho máme v Habartově.
Sestra u pana doktora je výborná pečliva šikovná a ordinaci si umí udělat pořádek všem pacientům vychází vstříct.

MUDr. Jaroslav Málek je špičkový lékař,jeho diagnostika byla vždy přesná,nikdy člověkem neopovrhuje,je to lékař na svém místě.

Pan doktor Málek je výborný prakticky lékař.S takovím lékařem jsem se nesetkala.Je to špička ve svém oboru,má pochopení je laskaví k lidem,nehledí na čas i po pracovní době příjme pacienta.A sestrička s kterou ordinuje vychází s ukázněnými pacienty velmi dobře.Každému vřele doporučuji