Oblastní nemocnice Příbram
Podbrdská 269, Příbram

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram Jiný

Pan doktor byl pro mne spasou, jelikoz jsem sla na neurologii s ukrutnymi bolestmi zad v 6. mesici tehotenstvi. Pan doktor se mnou na lehatku zacvicil par cviku a napsal mi rehabilitace. Z ordinace jsem odchazela jeste s bolestmi, ale druhy den jsem se probudila temer bez nich. Dekovala jsem mu do konce tehotenstvi.

Tak zažila jsem ho nedávno na pohotovosti a zcela nesouhlasím s ostatními příspěvky.Byl arogantní, nepříjemný,
bylo jasně vidět, že ho pacienti obtěžují a nejdůležitější akce byla kontrola zaplaceného poplatku - to je mimochodem VŽDY první věc která se v Pb nemocnici řeší. Je jedno jak vám je, co se děje, v jakémkoliv stavu musíte nejprve k automatu na poplatky - ta "péče" tam snad za těch 30kč rozhodně nestojí...

Potvrzuji předešlé hodnocení.Pan prim.Korsa je opravdu snad jediná světlá vyjímka
příbramské nemocnice.
Za přístup a péči děkuji a jednoznačně doporučuji!

Mudr.Korsa je lékař velice zodpovědný, pečlivý s vysokou odborností nejen v oblasti
neurologické, ale i fyzioterapeutické - rehabilitační! Vážím si velmi jeho profesionálního přístupu, ochoty a pracovního nasazení.Osobní zkušenosti s jeho péčí mám ty nejlepší! Pomohl vždy, když mi bylo nejhůře, bez ohledu na čas, v pozdní noční hodině.I když měl službu a plánované koziliární vyšetření, neřekl přijďte zítra! Rád jsem si vždy na jeho ošetření počkal! Jeho zprávy jsou věcné, vysoce odborné, přesně vystihující zdravotní stav. Všade kde pracoval úroveň pracoviště stoupla. Blahopřeji nemocnici v Příbrami, že získala odborníka a především člověka ! Jen mě trochu mrzí, že Příbram je pro mne daleko!
Jan Kaše Zavadilova 20 Praha6, mail: jan-kas@seznam.cz